5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

--

V Bohdalově se body dělily

27

Sokol Bohdalov B
Roman Velín: Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem, dali jsme krásný gól , ale vzadu jsme udělali během jedné akce 2 chyby a soupeř snadno skóroval. Svoje velké šance jsme neproměnili. Alespoň máme první bod.

TJ Pohledec
Patrik Prchal: V prvním poločase při vedení 1:0 kopali domací penaltu, kterou brankář host Luboš Novotný zneškodnil. V druhém poločase jsme vyrovnali gólem Petra Skalníka. Vzhledem k tomu, že domácí další šance nevyužili, skončil zápas remízou.

R. Velín [-] - B. Křesťan [-] , T. Doležal [-] , L. Novotný [-] , D. Skála [-] - L. Krčál [-] , V. Švoma [-] (64. P. Fabík [-] ) , M. Krčál [-] (85. V. Novák [-] ) , F. Řepa [-] (74. J. Švoma [-] ) - V. Pokorný [-] (82. A. Panák [-] ) , J. Vytlačil [-] -