KOCOUR Erik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bohdalec - V. Losenice 1:7 (1:5) 22.05. 16:30 -
V. Losenice - Radostín B 1:0 (0:0) 24.04. 16:00 -
Os. Bitýška - Bystřice B 3:5 (0:3) 09.04. 15:00 -
Pohledec - Radostín B 0:1 (0:0) 03.04. 15:30 -
Jimramov - Křižanov B 1:0 (1:0) 27.03. 15:00 -
Batelov - Lučice 1:2 (0:1) 07.08. 16:30 -
Nedvědice - Přibyslavice 2:2 (0:0) 03.10. 15:00 -
Jaroměřice - Luka 1:1 (1:1) 13.09. 16:00 -
Ždírec B - Havl. Brod C 2:1 (1:1) 29.08. 16:30 -
Polná B - Stonařov 2:3 (2:2) 22.08. 16:30 -
Rudíkov - Luka 2:2 (0:2) 16.08. 16:30 -
Kožlí - H. Borová 1:3 (1:1) 26.10. 14:30 -
Ždírec B - Ant. Důl 2:1 (2:1) 12.10. 15:00 -
Mor. Bud. - Beranov 4:1 (2:0) 05.10. 15:00 -
FŠ Třebíč - Jaroměřice 1:0 (0:0) 22.09. 15:30 -
Tis - Pohled 2:4 (0:1) 07.09. 16:00 -
Havl. Brod C - Pohled 2:2 (0:2) 24.08. 16:30 -
Chotěboř B - Tis 4:1 (2:1) 17.08. 16:30 -
Měřín B - Os. Bitýška 1:1 (0:0) 16.06. 16:30 -
Pohledec - Věchnov 3:3 (1:2) 09.06. 16:30 -
Rožná - Radostín B 4:2 (0:0) 26.05. 16:30 -
Sněžné - Počítky B 2:5 (1:1) 19.05. 16:30 -
Os. Bitýška - Radostín B 2:0 (0:0) 12.05. 16:30 -
Hamry B - Strážek 4:2 (2:1) 04.05. 16:30 -
Rožná - Os. Bitýška 0:3 (0:1) 28.04. 16:00 -
V. Losenice - Strážek 3:2 (2:1) 21.04. 16:00 -
Pohledec - Bohdalov B 3:0 (2:0) 14.04. 15:30 -
Křižanov B - Vel. Meziříčí C 5:2 (4:2) 06.04. 15:30 -
Rožná - Březí 0:3 (0:1) 31.03. 15:00 -
Doubravník - Strážek 3:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Doubravník - Hamry B 0:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Březí - Vír 0:3 (0:2) 07.10. 15:00 -
Svratka - Bystřice B 6:0 (4:0) 06.10. 15:00 -
Křoví - Radostín 0:2 (0:2) 29.09. 15:30 -
Os. Bitýška - Rožná 4:1 (2:0) 16.09. 16:00 -
Sněžné - Rovečné 1:1 (0:1) 09.09. 16:00 -
Radostín - Bobrová 0:1 (0:0) 08.09. 16:00 -
Bohdalov B - Pohledec 1:1 (1:0) 02.09. 16:00 -
Polnička - Hamry B 2:3 (2:2) 19.08. 16:30 -
Jívoví - Os. Bitýška 4:2 (1:0) 17.06. 16:30 -
Jimramov - Věchnov 3:1 (0:1) 03.06. 16:30 -
Rožná - Bohdalec 7:0 (3:0) 27.05. 16:30 -
Hamry - Bystřice B 8:4 (3:3) 19.05. 16:30 -
Olší - Měřín C 2:0 (0:0) 13.05. 16:30 -
Věchnov - Březí 0:4 (0:1) 08.05. 16:30 -
Hamry B - Bohdalov B 3:3 (2:2) 08.05. 13:00 -
Sněžné - Doubravník 1:3 (0:1) 06.05. 16:30 -
Bohdalec - Polnička 2:0 (2:0) 29.04. 16:00 -
Pohledec - Polnička 2:4 (2:2) 08.04. 15:30 -
Hamry - Svratka 2:0 (1:0) 31.03. 18:00