Polnička si doma zastřílela

29

Polnička třikrát skórovala

Zakončení pouťového víkendu v polničce probíhalo utkaním na hřišti kdy dorazil tým Strážku.Na velmi těžkém a podmáčeném terénu způsobeným obrovskou průtrží v průběhu prvního poločasu se konaly brankové hody kdy se domací blýskly hned šesti goly.První poločas začal velkou aktivitou hostujícího Stražku ale nedokazal se prosadit ani z jedné šance domací se začali nadechovat k nejakým šancím,až okolo 15.minut,ale všechny střely šli nad branku stalo se až v 19.minutě,kdy domací útočník Ondráěk,který dostal po prvé šanci v základní sestavě využil zaváhání brankáře,který byl daleko od své brány a lobem zakončil do sítě.Od té doby převzali domací otěže utkání a byli to opět oni,kteří skorovali když kapitán Štíbal napřahl kousek za velkým vápnem a krásnou nechytatelnou střelou k tyči poslal Polničku do dvoubrankového vedení.O 3.minuty později ,už to bylo 3:0 druhý utočník Mittermayer dostal nádhernou nahravku a pelášil sam k brance prvni jeho pokus vytáhl golman hostí ale na dorážku hlavou,už byl krátký.Do konce poločasu si oba týmy vytvořili,ještě spoustu pěkných příležitostí,ale branka z toho nepadla.

Polnička střílela další branky

Druhý poločas se konečně počasí umoudřilo a tak se mohl zápas hrát dále ač to vypadalo spíše jako vodní polo a hrozilo zranění hračů naštěstí se to obešlo až,na nějaké menší bolístky v pořadku.Tak jak skončil první poločas začal i druhý domací byli při chtuti a hned ve 46.minutě se prosadil svým druhým golem kapitán Polničskeho sokolu Štíbal a výsledek na tabuli svítíl,už 4:0.V 57,minutě přislo střidání a za velkého potlesku šel střidat autor první branky Ondráček,ktereho nahradil rychlík Lojek a uběhla pouze minuta a už i ten se zapsal do střelecké listiny a domací dali pověstného bůůra.Zápas se spíše,už jen dohrávál ale domací se přeci jenom,ješte jednou dokázali trefit a byl to znovu kapitán Štíbal,který rozvlníl po šesté síť hostující branky a zkompletoval hattrick a pravděpodobně ho čeka nějáká ta lahvinka.Utkáni i přes nepříznivé počasí sledovalo 159 skvělých fanoušku.

TJ Sokol Polnička
Radim Synek: Musím pochvalit celý svůj mančaft za předvedený výkon a tolik nastřilených branek takhle jednoznačne vyhrát asi nečekal nikdo a jsem rád,že se nám to podařilo doma na pouť už si nepamatuji kdy jsme to zvladli takovým to rozdílem.Před tímto utkáním sem udělal spoustu změn na postech takže jsem měl trošku obavy jak to zvladneme ale myslím,že těch kterých se to týkalo to zvladli na jedničku.Ten terén nebyl moc idealní ale bylo dobře,že na druhou půlku přestalo aspoň pršet.Chci vyzdvyhnout výkon Radka Klementa co on předvadí posledni dobou je famozní jen tak dal no a samozřejmě hattrick kapitána Štíbala dneska to trefoval paradně,ale jak říkam dnešní výhra je zásluha celého týmu konečně máme 3 body a ja doufam,že se teď chytneme a budeme body brát dál o další se pojedeme porvat příští neděli do Věchnova.Ještě jednou gratulace a díky celemu týmu za dnešní výkon.Fotbalu zdar a vesnickému zvláť.