6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

V Radoticích se radovali domácí s první výhry

57. A. Mrkva , 78. J. Čech , 79. A. Mrkva , 87. M. Tobolka
16

Radotice se na svém hřišti dočkaly první výhry sezóny po zlepšené první půli

V první půli branka nepadla

Radotice v 5. kole přivítaly Dukovany B a doufaly v první výhru sezóny. Domácí od začátku zápasu ukazovali, že se jim vstup do nové sezóny příliš nevyvedl a tak se nemohl nikdo divit, že se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Domácí úřadovali po změně stran

Druhá půle pak již patřila domácímu týmu, který poslal v 57. minutě do vedení Adam Mrkva -1:0. V 70. byl navíc hostům vyloučen Josef Černý a od té doby již domácí kralovali. Nejprve v 78. minutě zvyšoval na 2:0 kapitán Jan Čech a o minutu později přidal druhou branku v zápase Adam Mrkva -3:0. Na konečných 4:0 pak upravil v 87. minutě Michal Tobolka.

TJ Družstevník Radotice
Nevěčný Jan, jednatel: Vyrovnaná první půle byla z naší strany rozhádaná. Ve druhé půli už jsme dominovali, zvláště po vyloučení hostujícího hráče.

M. Novák [-] - T. Kincl [-] (57. F. Tobolka [-] ) , V. Vyhnálek [-] , V. Liška [-] , D. Kincl [-] (68. P. Jindra [-] ) , P. Tobolka [-] - A. Mrkva [-] , J. Čech [-] , R. Sevelda [-] , M. Tobolka [-] - J. Tengeri [-] (81. B. Mbemba [-] )

SFK Dukovany 2001 B
P. Pislcajt [-] - J. Gazdík [-] , L. Pelán [-] , J. Fojtášek [-] , M. Fojtášek [-] - J. Jelínek [-] , S. Procházka [-] (46. K. Krys [-] ) , V. Soukup [-] (78. P. Beneš [-] ) , O. Horák [-] - J. Černý [-] , F. Smysitel [-] -

ŽK: 45. R. Sevelda , 84. P. Tobolka , 89. F. Tobolka - 45. S. Procházka , 86. L. Pelán . ČK: 70. J. Černý .
Hráči zápasu: M. Novák , A. Mrkva .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - NEVĚČNÝ Jan (N), PROCHÁZKA Pavel (N).