Nová Ves vyloupila Golčův Jeníkov

35. S. Šulc - 10. J. Novák , 17. J. Beneš , 73. J. Novák , 89. M. Šimek
20

Nová Ves si v Golčově Jeníkově nedělala problém a díky čtyřem brankám a skvělému výkonu brankáře slaví vítězství.

1:2 do půle

Do zápasu hosté naskočili aktivněji. Hned od prvních minut měli spoustu šancí, ale ne všechny se jim podařilo proměnit. První radostná událost přišla v 10. minutě, kdy po faulu na Závorku  kopal Novák přímý kop a jak je jeho zvykem, trefil ho nekompromisně k tyči. Druhý gól dával v 17. minutě Beneš  po doběhnutí dlouhého balónu. Po půl hodině hry se probudili i domácí a po několika famózních zákrocích hostujícího brankáře Čížka dokopali míč do brány. Autorem byl Šulc a psala se 35. minuta. To bylo do půle vše, hosté vedli 1:2.

Hosté přidali další dvě branky

V druhém poločase se už hrálo na obě strany. Domácí pohrozili pár rychlými brejky, ale  Čížek v neděli čaroval a už za svoje záda nic nepustil. Třetí gól přidal v 73. minutě opět Novák, když ho přesným centrem na zadní tyči našel Vávra a on tvrdou ranou skóroval. Konec byl trošku hektický, ale sudí vše s přehledem zvládl. Do šaten dával gól Šimek střelou z dálky přímo pod viko. Po výsledku 1:4 je Golčův Jeníkov sedmý, Nová Ves šestá.

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
připravujeme...:

TJ Jiskra Nová Ves u Světlé
Josef Beneš, útočník: Do Golčáku jsme přijeli vyhrát a udržet se v první polovině tabulky což se nám i zaslouženě podařilo. Soupeř nějaké šance měl, ale náš brankář si s nimi dokázal poradit.

Počet diváků: 30. Rozhodčí: BERÁNEK Jiří - FOUSEK Martin, JOHN Tomáš.