BERÁNEK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Štoky B - Víska 2:3 (1:2) 24.03. 15:00 -
St. Ransko - Havl. Brod C 0:5 (0:3) 23.03. 15:00 -
Jeřišno - Dlouhá Ves 3:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Chotěboř C - Ždírec C 4:2 (1:2) 04.11. 10:00 -
Lipnice - Tis B 3:4 (2:1) 29.10. 14:30 -
Kam. Lhota - Habry B 0:3 (0:1) 29.10. 10:00 -
Šmolovy - N. Ves u Sv. 0:7 (0:4) 22.10. 13:30 -
Habry B - G. Jeníkov 1:3 (0:1) 22.10. 10:00 -
Keřkov - Kožlí 2:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Herálec - Ledeč B 7:2 (2:1) 15.10. 15:00 -
Úsobí - Herálec B 0:7 (0:3) 14.10. 15:00 -
H. Borová B - Dol. Město 3:2 (0:1) 08.10. 15:00 -
Č. Bělá - Ledeč B 0:6 (0:2) 07.10. 15:00 -
Šmolovy - Dlouhá Ves 2:2 (0:0) 01.10. 14:00 -
Věžnice B - Keřkov B 4:2 (0:2) 30.09. 15:00 -
Kouty - Habry B 6:3 (2:2) 28.09. 10:00 -
Jeřišno - N. Ves u Sv. 5:2 (2:0) 24.09. 15:00 -
H. Borová B - Hněvkovice 2:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Herálec - H. Borová 5:2 (1:2) 16.09. 15:30 -
Jeřišno - Keřkov 6:0 (3:0) 10.09. 16:00 -
Lípa B - Maleč 7:1 (2:0) 09.09. 16:00 -
Šmolovy - Jeřišno 2:3 (1:2) 03.09. 15:00 -
Kouty - Kam. Lhota 10:0 (5:0) 03.09. 10:00 -
Přibyslav B - Tis B zrušen -
Lipnice - Maleč 2:2 (1:1) 20.08. 16:30 -
Věžnice - Jeřišno 0:4 (0:1) 18.08. 18:00 -
St. Ransko - Věžnice 2:3 (1:0) 12.08. 16:30 -
Chotěboř C - G. Jeníkov 3:6 (2:0) 11.06. 16:30 -
Jeřišno - Ledeč B 3:4 (2:2) 10.06. 15:00 -
Ves. Žďár - Kouty 2:4 (2:2) 10.06. 10:00 -
Úsobí - Herálec B 2:5 (1:3) 03.06. 15:30 -
Kouty - Kožlí B 7:1 (0:1) 03.06. 10:00 -
Mírovka B - Libice 3:1 (1:1) 28.05. 16:30 -
Věžnice - Havl. Brod C 4:4 (2:4) 27.05. 16:30 -
Vepřová - Č. Bělá 7:0 (4:0) 21.05. 16:30 -
Habry B - Šlapanov 3:4 (0:4) 20.05. 10:00 -
Štoky B - Herálec B 5:0 (4:0) 19.05. 17:30 -
Keřkov B - Úsobí 3:2 (1:1) 14.05. 16:30 -
Mírovka B - Č. Bělá 2:1 (1:0) 08.05. 16:00 -
Šmolovy - Dlouhá Ves 5:2 (0:0) 07.05. 15:30 -
Sobíňov - Maleč 4:2 (2:1) 06.05. 15:30 -
G. Jeníkov - Sobíňov 2:0 (1:0) 30.04. 14:30 -
Keřkov - Šmolovy 1:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
St. Ransko - Kožlí 1:0 (0:0) 22.04. 16:00 -
Lípa B - Rozsochatec B 1:3 (0:1) 09.04. 15:30 -
Jeřišno - Habry 1:3 (0:1) 26.03. 15:00 -
Věžnice - Šmolovy 1:2 (0:1) 25.03. 15:00 -
Keřkov - Lipnice 3:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Přibyslav B - Habry 1:5 (1:2) 30.10. 14:30 -
Habry B - Hněvkovice 0:5 (0:2) 30.10. 10:00