7.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Moravec si poradil s Jemnickem

22

Moravec navázal na bodový zisk z Dukovan a poradil si doma s Jemnickem díky gólu z úvodu zápasu.

Domácí šli bleskově do vedení

Zápas začali hosté velkou šancí, kterou však bravurně chytil domácí brankář Pokorný. Sotva se hosté stihli vrátit, nepokryli autové vhazování a  už tahali míč z brány. To když se už po necelých třech minutách trefil Tomáš Christian - 1:0. Dále převzali iniciativu hosté a na hřišti byli lepším mužstvem, jenže bezúspěšně. Většinou veškerá jejich snaha končila ještě pred velkým vápnem domácího týmu, kde hosté narazili na kompaktní obranu domácích.

Obrat se nekonal

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Hosté sice měli více ze hry, ale pořádná šance nepřišla. Bojovnost domácích tentokrát zvítězila. Hosté Pokorného branku neohrozili a tak si domácí připisují důležité tři body s kvalitním soupeřem.

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl, trenér: Hned ve 2. minutě můžeme jít do vedení, ale brankář bravurním, leč šťastným zákrokem na čáře nás vychytá a následně nepokryjeme autové vhazování a prohráváme. Poté honíme zápas, jsme lepší, ale bez žádné šance. Tentokrát jsme byli málo agresivní ve finální fázi, proto jsme odjeli s prázdnou. Domácí do toho dali více bojovnosti a zasloužili si nakonec i vyhrát.