6.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Budišov vysoko prohrál v Jemnici

23

Nečekaně velký brankový příděl si odvezl Budišov z Jemnice, kde inkasoval rovnou čtyřikrát.

Domácí rozhodli během první půle

Jemnicku vyšel vstup do utkání, kdy aktivní hrou zaskočili hostující tým. Ti odolávali jen do 7. minuty, kdy po rohovém kopu si na vápně odražený míč zpracoval Vacuška a střelou k tyči nedal Trnkovi šanci. Hosté až po čtvrt hodině zahrozili po volném přímem kopu, kdy na rohu malého vápna štřílel těsně vedle Obůrka. V 17. minuty byl na hranici velkého vápna faulován Axman. Následný trestný kop do brány zakroutil Kurtin - 2:0. Poté aktivita domácích opadla a hosté ožili. Nejprve dvakrát zahrozil průnikem Rýgl a neuspěl ani střelou Nováček. Ve 28. minutě vyšla Jemnicku křídelní akce. Po centru Gruna si našel míč ve vápně Novák a podél vybíhajícího Trnky zvýšil na 3:0. Budišov si zkomplikoval zápas v závěru, kdy kapitán Nováček za zbytečné protesty dostal během minuty dvě žluté karty a šel pod sprchy.

V poslední minutě domácí navýšili skóre

Druhá půli byla pouze fotbalový odvar té první. Hosté byli v deseti fotbalovějším týmem, ale na bránu nevystřelili. Jemnicku přestala fungovat záložní řada, takže k vidění nebyli vidět žádné šance, což dělá fotbal fotbalem. Až v poslední minutě si na rohový kop nejvýše naskočil Nováka a s pomocí tyče upravil na konečných 4:0.

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl, trenér: První půle byla z naší strany výborná, byli jsme aktivní což rozhodlo. Vyloučením a stavem 3:0 na naše borce padlo uspokojení, což mne mrzí, protože jsme fotbalově degradovali první půli. Hosté se sice o deseti snažili, ale ten den byli v útočné fázi neškodní. Samozřejmě po dvou porážkách jsme s výhrou spokojeni.

V. Kopeček [-] - J. Novák [-] , D. Mašát [-] , J. Kincl [-] , Z. Koutný [-] - S. Křivánek [-] , P. Tesař [-] (86. J. Kalášek [-] ) , P. Kurtin [-] (83. L. Niederhofer [-] ) , D. Vacuška [-] - J. Grün [-] , M. Axman [-] (83. R. Menčík [-] ) -