14.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Druhá půle rozhodla ve prospěch Lhoty

23

Bolevec se dál trápí..

Vyrovnaná první půle branku nepřinesla

Zápas se hrál od začátku v poměrně vysokém tempu a rozhodně nepřipomínal utkání posledního s předním celkem tabulky.

Lhota více kazila, své chyby však dokázala vždy napravit a nepouštěla tak Bolevec do výrazných příležitostí.

Z brejkových situací několikrát zahrozili domácí, především tedy Langer, který však neadresoval svůj centr přesně. Ten samý hráč se dostal po přihrávce od Štveráka před branku Körnera, ani tuto šanci však nevyužil.

První půle tak i přes mírou převahu Lhoty skončila bez branek.

Lhota rozhodla v rozmezí deseti minut

Úvod druhého poločasu zastihl ve vštší pohodě hráče Bolevce, kteří ale převahu nezuižitkovali.

Lhota však toto utkání prohrát nechtěla a tak začínala pozvolna přebírat iniciativu. Po rohovém kopu mohl skórovat Václav Suda, který ale branku přestřelil a v podobné pozici o pár minut později pálil nad i Horník.

Po další standartní situaci si odražený balón našel Zbyněk Černý, bohužel pro něj střela skončila těsně vedle brány gólmana Körnera.

V 63. minutě se domácí konečně dočkali, když se po přímém kopu krásně nůžkami prosadil Štverák.

Velice aktivní Horník zásoboval hráče Lhoty jedním povedeným centrem za druhým a pár minut po vedoucím gólu se podařilo střídajícímu Bezdičkovi navýšit skóre na 2:0.

Osm minut před koncem zápasu propadl obranou domácích dlouhý balón a bolevecký Pelnář nedal razantní střelou Böhmovi šanci.

Poslední slovo měli ale hráči Lhoty, konkrétně kapitán Černý, který po přihrávce Štveráka vyřadil ze hry hostující obránce a definitivně tak rozhodl o vítězi tohoto utkání.

TJ Sokol Lhota
Jakub Šroubek, hráč domácích: Zápas jsme chtěli mermomocí vyhrát a to se nám naštěstí povedlo. První poločas z naší strany nebyl nic moc, selhávali jsme ve finální a předfinální fázi. Druhá půle byla o trochu lepší a my jsme zaslouženě vyhráli.

L. Böhm [-] - T. Štverák [-] (89. P. Kalabza [-] ) , M. Varga [-] , J. Langer [-] (62. V. Bezdička [-] ) , J. Šroubek [-] , J. Horník [-] , Z. Černý [-] , D. Křížek [-] (62. M. Křížek [-] ) , V. Suda [-] , P. Suda [-] , J. Záhrobský [-]