7.kolo, Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , 2018-2019

Hoštice po přestávce nadělovaly

7

Report zaslal Michal Kokrda.

Hosté hráli jen v deseti

Hosté přijeli do Hoštic jen s deseti hráči, z čehož větší část tvořili dorostenci, kteří už měli své dopolední utkání zasebou. Domácí se v prvním poločase nemohli herně chytit a soupeř je kombinační hrou přehrával. Skóre otevřel po chybě hostující obrany Paroubek. Ve druhém poločase Hoštice zpřesnili hru a dostavily se i góly. Postupně se trefili Rejšek, podruhé Paroubek, Šefčík, Červený a Heřman, který stanovil výsledek na 6:0. Hostům v druhé půli postupně docházeli síly.