4.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Velenice si zastřílely

19. P. Arvaj , 36. P. Arvaj , 43. K. Janda , 45. K. Janda , 55. K. Janda , 82. M. Břenek
12

Velenické béčko přivítalo na svém hřišti Deštnou. Velenice měli zápas ve svých rukách a zaslouženě vyhrály.

4:0 po poločase

Do utkání vstoupily aktivně Velenice, jenže v 5.minutě hosté rozehrály roh, po kterém trefili břevno. Od té doby si zápas vzali pevně do rukou Veleničtí. V 19.minutě dostal pěkný balón za obranu hostů Latifi, který svým stříleným centrem našel ve vápně volného Petra Arvaje a ten poslal Velenice do vedení.  Velenice hned mohly přidat další branku, ale nedokázali proměnit své šance. Ve 36.minutě se po závaru ve vápně dostal k zakončení opět Arvaj a bylo to 2:0. Zápas byl v jasné režii domácích, což ve 43. a 45.minutě potvrdil dvěmi brankami zkušený záložník Velenic Janda. Velenice si do kabin odnesli náskok 4:0.

Janda dovršil hattrick

Druhý poločas začali domácí v pomalejším tempu, když už vedli 4:0. Zápas měli, ale dál pod kontrolou. Hosté se dostali k pouze jedné střele na branku. Tu ale zneškodnil brankář Dvořák. V 55.minutě se po přihrávce Mikla dostal za obranu Janda, ten si proti brankáři poradil a bylo to 5:0 a Janda dovršil hattrick. Ještě závěrečnou tečku za utkáním udělal Břenek, když svou střelou zpoza vápna upravil výsledek zápasu na 6:0 pro domácí.

TJ Lokomotiva České Velenice
Tadeáš Ernst (trenér): Do zápasu jsme vstoupili zatím v nejsilnějším počtu lidí a to ještě mi chyběli 3 hráči základní sestavy. Vstup do utkání jsme měli dobrý, ale dovolili jsme hostům rohový kop, po kterém trefili břevno. To bylo vše co jsme hostům v prvním poločase povolili. První dva góly dal Peťa Arvaj, který konečně prolomil střeleckou smůlu. Potom začal na hřišti úřadovat zkušený středopolař Janda, který dal hattrick. V závěru ještě na 6:0 upravil Břenek. Zápas se nám povedl. Musím pochválit celý tým, který celý zápas odehrál velice kvalitně. Doufám, že jsme se konečně dostali na vítěznou vlnu a ve vítězstvích budeme pokračovat.

F. Dvořák [-] - M. Banašík [-] , R. Přibyl [-] , J. Kotrba [-] , K. Janda [-] , P. Arvaj [-] , M. Varšányi [-] , J. Bittengl [-] , P. Beníšek [-] , M. Lehrmann [-] , K. Macho [-]