9.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

--

Římov si s Lokomotivou ČB "B" body spravedlivě rozdělil

31. P. Žáček , 82. M. Bauer (p.) - 32. R. Fošum , 48. R. Fošum
23

Ze spodní části tabulky se střetla mužstva domácího Římova s mužstvem Lokomotivy ČB "B". V posledních čtyřech zápasech domácí tým vybojoval bídný jeden bod a po výbornem vstupu do podzimní části OP se pomaličku začíná propadat tabulkou směrem dolů. Hostující Lokomotiva ČB je na tom tabulkově podobně a body zatím získává pouze na domácím hřišti...

První půle po gólu na každé straně

Ze začátku utkání byla hra vyrovnaná, ale hosté měli přeci jen více příležitostí a to díky několika standartním situacím poblíž pokutového území. Domácí ale vše odvrátili a naopak od 20. minuty začali mít více ze hry. Ve 31. minutě paradoxně, když to s hosty nevypadalo příliš dobře, po velké chybě domácích a vystihnuté rozehrávce poslal hostující celek do vedení Robert Fošum - 0:1. Branka hostující hráče povzbudila a naopak domácí mužstvo působilo dosti nervózně. Ale opět aktivnější celek inkasoval záhy, když za minutu po obdržené brance Petr Žáček přeloboval hostujícího gólmana a srovnal - 1:1. Do konce poločasu se další zajímavé věci neudály a do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu.

Rychlý vedoucí gól hostů a na konci zápasu penaltové vyrovnání

Druhý poločas začali lépe hosté a hned ve 48. minutě opět Robert Fošum podruhé poslal hosty do vedení - 1:2. Poté se sice domácí snažili vyrovnat, ale tato snaha dlouho spíše nabízela možnosti hostům chodit do brejkových situací. Až v 82. minutě centr z  pravé strany odvrátil hostující obránce rukou a domácí dostali možnost z pokutového kopu srovnat, což také využili a autorem vyrovnávací branky se stal Michal Bauer - 2:2. V následných 8 minutách měli domácí tři velké šance, ale ve dvou případech ve vyložené šanci netrefili branku a Froňkovu střelu vyrazil brankář Lokomotivy Kuruc na tyč. Naopak v 90. minutě mohli získat 3 body hosté, jenže proti byl naopak domácí brankář Novák, který vyrazil střelu hostujícího útočníka a tak se mužstva rozešla zaslouženou remízou.

TJ Sokol Římov
Pavel Crkva ( hráč ): Bohužel stále dostáváme hrozně laciné branky a to nás stojí body.

P. Novák [-] - J. Martiš [-] , P. Maršík [-] , L. Froněk [-] , P. Žáček [-] , M. Bauer [-] , P. Crkva [-] , J. Daniel [-] , J. Rytíř [-] , F. Šmíd [-] , F. Kukačka [-]