8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Studená doma zvítězila

29

Studená přivítala na svém novém hřišti Slavonice. Zápas byl velmi bohatý na branky, který nakonec zvládli lépe domácí.

Studená šla do vedení

Do utkání Slavonice vstoupili vysokým napadáním a dostávali se dlouhými balóny na své útočné hráče do šancí. Po úvodním tlaku hostů se do hry dostali také domácí, kteří si začali vytvářet také šance. Ve 22.minutě jednu z těchto šancí domácí proměnili a šli do vedení po trefě Tomáše Přibyla. První půle přinesla ještě mnoho šancí, ale žadné neskončily brankou. A tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Branková přestřelka v druhém poločase

Druhý poločas začal opět aktivně a začali padat branky. Nejprve v 51.minutě vyrovanal z rohového kopu Balík.Remízový stav netrval dlouho, když v 53.minutě obešel několik protihráčů domácí Přibyl a Studená šla opět do vedení.V 59.minutě byly, ale k vidění červené karty na obou stranách, když po vzájemné potyčce uviděli červenou domácí Pelej a hostující Peschel. Hrálo se tedy po deseti lidech na obou stranách. V 70.minutě dokázaly Slavonice vyrovanat, když se trefil tentokrát Balík Vojtěch. Při tomto gólu se srazil brankář Kadlec se svým spoluhráčem. Kadlec po této srážce ještě chytal deset minut, ale dál to nešlo a střídal. Studená dokázala během dvou minut dvakrát skórovat, nejrpve se trefil Lojka a potom Mitas. Hosté stanovili v 79.minutě konečný výsledek zápasu na 4:3, když se trefil Bodlák.

FK Studená
Petr Adamec (trenér): Pro nás velmi cenné tři body. Bojujeme s velkými absencemi, a proto si tohoto vítězství hodně ceníme. Nutno dodat, že jsme si jej zasloužili velmi dobrým výkonem, byli jsme aktivnější než soupeř. V první půli jsme měli dát více než jen jeden gól, ten obstaral Přibyl. Stejný hráč vstřelil po půli i druhý gól, po pěkné individuální akci. Hosté ovšem opět vyrovnali. Poté jsme ale soupeři odskočili díky Lojkovi a Mitasovi o dva góly a hosté zvládli už jen snížit. Mrzí mě další zranění, brankář Ondra Kadlec má otřes mozku a druhá červená karta ve dvou zápasech, to se nám nemůže stávat.