23.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2014-2015

--

Vroutek se přiblížil k postupu

15. J. Kukla , 28. J. Jindra , 33. J. Jindra , 41. J. Pešek , 52. J. Kukla , 55. J. Kukla - 11. A. Eymann , 76. M. Fekeš
0

Do Vroutku přijel předposlední tým soutěže a případné vítězství mohlo přiblížit domácí k vytouženému postupu. Hráči Zeměch začali dobře, dali úvodní branku, ale pak je přejela vroutecká mašina v čele s excelentním střelecem Janem Kuklou.

Jak je již ve Vroutku tradicí, domácí téměř vždy dokáží zaspat začátek utkání. Nebylo tomu v sobotu jinak. Již v 11. minutě se k balónu dostal kapitán Zěměch Antonín Eymann a skóroval. Neuběhly ani 4 minuty a Jan Kukla dokázal vyrovnat. V rozmezí 28.-33. minuty se prosadil domácí útočník Jiří Jindra a když ve 41. minutě zvýšil Josef Pešek na 4:1, bylo všem na hřišti i v hledišti jasné, že hosté nemají ve Vroutku šanci. Na začátku druhého poločasu přidal dvě branky Jan Kukla, který předvedl svůj "optimální" výkon a i v tomto utkání vstřelil hatrtrick.

FK Vroutek
Jiří Hess (hráč FK Vroutek): Náš tým získal do tabulky další 3 body potřebné k postupu a potvrdil tím roli favorita.