19.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

V Dubanech vládli hráči Líšťan

0

Dubany doma přivítaly 7. celek tabulky a před zápasem si myslely na dobrý výsledek, ale opět nezvládly začátek utkání, inkasovaly a všechny body odevzdaly hostům.

Vítězství si Líšťany pohlídaly už v 1. poločase

Úvod utkání Dubanům opět nevyšel a po přímém kopu v 10. minutě inkasovaly z kopačky Michala Jandy. V 15. minutě přerušila zápas asi na 10 minut průtrž mračen. Hned po opětovném  zahájení hry se do šance dostal Aleš Stibůrek, ale mířil pouze do boční sítě. Hra se domácím nedařila a hosté z Líšťan měli herně navrch. Až do poslední minuty poločasu Dubany držely rozdíl jedné branky, ale v 45. minutě hrubě chyboval Michal Folauf. Tomáš Brenkáč toho využil a domácí inkasovali podruhé.

Ani ve 2. poločase domácí neskórovali

Ve druhém poločase nastřelil hlavou tyč Petr Zuna a hned z protiútoku, po střele z 20 metrů, David Dunko zvýšil vedení pro hosty na 0:3. Líšťanští si v klidu udržovali náskok a domácí ohrozili svatyni soupeře pouze střelou Petra Zuny z přibližně 30 metrů, kterou z pod břevna vyrazil hostující brankář Michal Borl. V závěru ještě hosté minuli branku poté, co jejich útočník sám vyrazil na domácího brankáře, a zvýšit se jim nepodařilo ani z penalty, kterou gólman domácích Jaroslav Turek vyrazil. Poslední šanci měli hráči Duban. Kamil Vajc obešel vše, co mu stálo v cestě včetně brankáře, ale prázdnou branku z úhlu minul.

TJ FC Dubany
Petr Zuna - vedoucí mužstva TJ FC Dubany: Sehráli jsme nejhorší utkání od zahájení jarní sezóny. Nedařilo se nám udržet míč a hosté nás janě přehráli.

J. Turek [-] (66. V. Rámeš [-] ) - A. Stibůrek [-] (26. T. Grund [-] ) , T. Čermák [-] , P. Šlik [-] , D. Nykiel [-] , V. Henych [-] - P. Zuna [-] , M. Folauf [-] (46. L. Stibůrek [-] ) , J. Leník [-] - L. Šereda [-] , K. Vajc [-]