16.kolo, Jihomoravský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Šatov na jaře do třetice konečně zvítězil

4

Pohořelice po dvou jarních výhrách poprvé narazili. Naopak Šatov si připsal první jarní výhhru a nedovolil tak svému soupeři se na něj dotáhnout.

Czucz opět rozhodl

Oba týmy do utkání vstoupili opatrně a v tomto duchu se také celý poločas odehrával. Vymyká se pouze situace ze 30. minuty, kdy se povedlo domácím vstřelit jedinou branku utkání a strhnout tak zápas na svou stranu. Jméno střelce domácích snad nemá ani cenu uvádět, protože se opět trefil nejlepší střelec soutěže Štefan Czucz, ke kterému se šťastně odrazil míč po rohu domácích a Czucz, jak mu tradice velí, ho poslal do branky.

Druhá půle už branku nenabídla

Hrálo se vyrovnané utkání v dobrém tempu. Hosté samozřejmě chtěli minimálně vyrovnat a odvézt si nějaké body, ale to se jim nepovedlo. Hrozili hlavně ze standartních situací, obrana domácích v s Kubejkou za zády byla ale neprostupná. Zápas tak skončil 1:0 a hosté jeli domů s prázdnou.