26.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Opatov doma ztratil

76. R. Pokorný (p.) - 29. J. Eliáš , 33. T. Franěk , 73. J. Eliáš (p.)
1

Další ztrátu zaznamenali na domácím hřišti v předehrávce 26. kola opatovští fotbalisté po prohře s Náměští 1:3

Hosté dakrát udeřili

Čekání na první branku trvalo 29. minut, kdy se trefil hostující kanonýr Jiří Eliáš -0:1. O čtyři minuty později pak přidal druhou branku hostů Tomáš Franěk a Náměšť si vybudovala dvougólové vedení.

Hosté si výhru pohlídali

Také druhá půle přinesla dvě slepené branky a pokaždé padly ze značky pokutového kopu. Nejprve hostující Jiří Eliáš dal v 73. minutě na 0:3, aby pak v 76. minutě zaznamenal čestný úspěch domácích Radek Pokorný