16.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

O výsledku rozhodly čtyři minuty

0

Úsobí i se slepenou sestavou dokázali v Rozsochatci vybojovat bod.

Obě branky v prvních dvaceti minutách. Nejprve šli do vedení domácí, když hostující brankář vyrazil balon jen ke Krédlovi a ten neměl problém ho poslat do sítě. Jenže za čtyři minuty Abbrent srovnal. Po pravé straně utekl Komůrka a našel před bránou Abbrenta a ten ze dvou kroků dal na 1:1. Do konce první půle mohli domácí jít do vedení, ale nedali. Po změně stran měli hosté šance na zvrat, ale gól už nedali.

TJ Sokol Rozsochatec B
Dušan Svoboda, vedoucí týmu Rozsochatce B: „Od začátku jsme byli lepší, ale proměnili jsme jen jednu šanci.“

TJ Sokol Úsobí
Karel Heřmánek, trenér Úsobí: „Byl to celkem vyrovnaný zápase. Domácí měli trochu víc ze hry a po změně stran zase my. Kdy jsme nakonec měli i větší šance a mohli rozhodnout. Přijeli jsme se slepenou sestavou, chybělo nám pět hráčů.“

K. Peňáz [-] - M. Dobrovolný [-] , K. Jelínek [-] , J. Dobrovolný [-] , J. Pešek [-] - M. Šimek [-] , Z. Bílek [-] , K. Bodlák [-] , J. Bílek [-] - J. Krédl [-] , D. Svoboda [-]

R. Brychta [-] - Z. Baloun [-] , J. Martínek [-] , J. Smrž [-] , R. Havel [-] - J. Abbrent [-] , M. Komůrka [-] , M. Kazda [-] , L. Novák [-] - L. Havel [-] , P. Klement [-]

Hráči zápasu: M. Šimek - P. Klement , R. Havel .