Sestavy kola Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A

SESTAVA KOLA

SESTAVA PODZIMU - Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2015-2016

03.12.2015 16:04 0

Je to tady. Tohle je jedenáct nejlepších fotbalistů této soutěže. Hlasovat pro své favority můžete až do konce ledna. Poté bude vybráno deset vítězů z celé republiky s největším počtem hlasů, kteří se dostanou do slosování o zajímavé ceny.

SESTAVA KOLA - 2.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2015-2016

01.09.2015 10:47 0

Druhé kolo bylo celkem vyrovnané, proto nebylo snadné sestavu vytvořit. Nezapomeňte hlasovat pro svého favorita každou hodinu do středečního poledne.

SESTAVA KOLA - 1.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2015-2016

25.08.2015 12:00 0

Start skupiny "A" máme úspěšně za sebou, objevily se dva nové týmy a zástupci jednoho z nich dostali šanci v sestavě prvního kola

SESTAVA KOLA - 12.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

22.06.2015 20:42 0

Do sestavy kola se vešli převážně střelci svých mužstev. Pro hráče kola můžete hlasovat každých šedesát minut až do středečního poledne.

SESTAVA KOLA - 22.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

15.06.2015 22:39 0

Dělat sestavy kola ve čtvrtých třídách ze strohých a neúplných referátů je někdy těžký úkol, proto se objevují hlavně střelci branek svých týmů a hráči, kteří vyčnívali nad průměr svých utkání.

SESTAVA KOLA - 21.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

08.06.2015 22:15 0

V sestavě nemohl chybět M. Dubský, který ve svých šedesáti letech dirigoval obranu a přivedl Keřkov k vítězství ve Šmolovech.Své favority podpořte hlasováním každých šedesát minut až do středeční 12 hodiny.

SESTAVA KOLA - 20.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

02.06.2015 11:06 0

Ve 20. kole IV. třídy skupiny A se činili hlavně střelci gólů

SESTAVA KOLA - 16.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

05.05.2015 10:15 0

O místo v nejlepší sestavě uplynulého kola IV. třídy skupiny A si řekl Daniel Kufr. Ten dvěma brankami pojistil vítězství Vísky 4:0. Ta tak pronásleduje dva vedoucí celky tabulky.

SESTAVA KOLA - 15.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

27.04.2015 21:34 0

V uplynulém kole IV. třídy skupiny A příliš branek nepadlo, a tak se moc vícególových střelců neurodilo. Jediným se stal Lukáš Píbil z Veselého Žďár B, který se tak velkou měrou podílel na vítězství svého týmu nad Rozsochatcem B. Navíc Žďár bojuje o postup v tabulce, aby se oddálil od spodních vod soutěže.

SESTAVA KOLA - 14.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

20.04.2015 20:19 0

O víkendu nepřinesly zápasy IV. třídy, skupiny A žádné velké překvapení. Vepřová jako vedoucí celek tabulky vyhrála, i když jen nejtěsnějším možným způsobem s Libicí. "Bylo to vyrovnané bojovné utkání. My jsme prohráli smolným gólem," posteskl si libický trenér Milan Halama. A ten i po porážce nominoval do sestavy kola záložníka Jana Šťastného.