26.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Mírovka utržila debakl

0

Béčko Mírovky, které je jasným sestupujícím, inkasovalo v předposledním zápase sezony jedenáct branek. Střelnici si na vlastním hřišti otevřela rezerva Věžnic.

Za domácí nastoupili do středu zálohy Pertlíček s Kocourkem a navíc se po dlouhé době rozstřílel Šejstal. Tito hráči z áčka během první půle rozhodli zápas. Skóre otevřel Adamec hned ve 2. minutě. Pak skórovali Pertlíček a Šejstal. Tito dva hráči do konce první půle zaznamenali hattrick. Mezi jejich brankostroj se vklínil z domácích jen Chvátal. Hosté zaznamenali čestný úspěch za stavu 7:0 po chybě domácích v rozehrávce. Jejich ojedinělé nákopy jinak spolehlivě sbíral dorostenec Smutný v brance.

Do druhé půle už nenastoupili Kocourek s Pertlíčkem a rozdíl mezi oběma mužstvy se výrazně snížil. Domácí přesto ještě přidali tři branky. Při chuti byl zejména procitnutý ostrostřelec Šejstal, který nakonec nastřílel pět branek. Hosté mohli přidat druhou branku, ale nařízený pokutový kop napálil hostující hráč do tyče.

SK Věžnice B
David Drahoš, hrající trenér Věžnic B: „Soupeř měl zřejmě problémy se sestavou. My jsme naopak byli posílení o hráče z áčka, kteří si chtěli kopnout za béčko, přesto že už měli dopolední zápas v nohách. Hosté neměli šanci, ale budiž jim ke cti, že hráli až do konce.“

TJ Sokol Mírovka B
Miroslav Zacha, hráč Mírovky B: „Bylo to jednoznačný pro domácí, jeli jsme ve slepený. Kvalita byla na jejich straně. Nedali jsme penaltu. Neustálá převaha domácích.“

Š. Smutný [-] - A. Dvořák [-] , J. Kocourek [-] (46. J. Klíma [-] ) , J. Adamec [-] (65. J. Enderle [-] ) , V. Brukner [-] - M. Šejstal [-] , M. Chalupník [-] , T. Kunc [-] , D. Pertlíček [-] (46. V. Vlach [-] ) - T. Neuwirt [-] , J. Chvátal [-]

M. Vácha [-] - M. Fišer [-] , J. Bouchner [-] , R. Maťko [-] , P. Rázl [-] - M. Novotný [-] , L. Kohout [-] , M. Zacha [-] , F. Hejkal [-] - P. Lacina [-] , I. Pylypenko [-]

Hráči zápasu: M. Šejstal - P. Lacina .