Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída
2023-2024
-
Maleč - Dol. Město 100-0-0 % 1:0 (1:0) 12.08. 16:30 -
Štoky B - Chotěboř C 25-0-75 % 5:9 (2:4) 13.08. 15:00 -
Lípa B - Sobíňov 75-25-0 % 3:3 (1:2) 13.08. 16:30 -
Ždírec C - Víska 75-0-25 % 5:1 (3:1) 12.08. 16:30 -
Lučice B - Tis B 50-0-50 % 3:3 (2:1) 12.08. 16:30 -
Hněvkovice - Lipnice 50-50-0 % 3:3 (3:2) 13.08. 16:30 -
Přibyslav B - H. Borová B 100-0-0 % zrušen
-
Dol. Město - Lučice B 75-25-0 % 3:0 (2:0) 20.08. 16:30 -
H. Borová B - Ždírec C 50-0-50 % 1:1 (1:0) 20.08. 16:30 -
Tis B - Lípa B 100-0-0 % 3:1 (1:1) 20.08. 10:00 -
Víska - Štoky B 50-0-50 % 2:2 (2:1) 20.08. 16:30 -
Chotěboř C - Hněvkovice 75-0-25 % 6:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Lipnice - Maleč 50-0-50 % 2:2 (1:1) 20.08. 16:30 -
Sobíňov - Přibyslav B 50-25-25 % zrušen
-
Chotěboř C - Víska 50-0-50 % 8:2 (5:0) 26.08. 16:30 -
Štoky B - H. Borová B 50-25-25 % 2:1 (2:1) 27.08. 15:00 -
Lípa B - Dol. Město 33-0-67 % 6:1 (3:0) 26.08. 16:30 -
Ždírec C - Sobíňov 75-0-25 % 0:4 (0:2) 27.08. 10:30 -
Lučice B - Lipnice 67-33-0 % 5:2 (3:1) 26.08. 16:30 -
Hněvkovice - Maleč 67-0-33 % 1:0 (0:0) 27.08. 16:30 -
Přibyslav B - Tis B 33-0-67 % zrušen
-
Maleč - Lučice B 75-0-25 % 2:1 (1:0) 02.09. 16:00 -
Sobíňov - Štoky B 75-0-25 % 6:4 (5:1) 02.09. 16:00 -
H. Borová B - Chotěboř C 0-0-100 % 1:11 (1:6) 02.09. 16:00 -
Tis B - Ždírec C 100-0-0 % 7:2 (2:2) 03.09. 09:30 -
Víska - Hněvkovice 50-25-25 % 1:2 (1:2) 03.09. 16:00 -
Lipnice - Lípa B 50-0-50 % 3:2 (1:2) 03.09. 16:00 -
Dol. Město - Přibyslav B 75-0-25 % zrušen
-
Lípa B - Maleč 0-0-100 % 7:1 (2:0) 09.09. 16:00 -
Chotěboř C - Sobíňov 100-0-0 % 1:0 (0:0) 10.09. 16:00 -
Štoky B - Tis B 25-0-75 % 2:4 (2:1) 10.09. 15:00 -
Ždírec C - Dol. Město 75-0-25 % 5:0 (1:0) 10.09. 10:30 -
Hněvkovice - Lučice B 50-25-25 % 2:2 (0:1) 10.09. 16:00 -
Víska - H. Borová B 50-0-50 % 1:1 (0:1) 10.09. 16:00 -
Přibyslav B - Lipnice 25-0-75 % zrušen
-
Dol. Město - Štoky B 25-25-50 % 1:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
H. Borová B - Hněvkovice 75-0-25 % 2:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Víska - Sobíňov 0-25-75 % 1:0 (1:0) 16.09. 15:30 -
Tis B - Chotěboř C 25-0-75 % 2:2 (1:1) 17.09. 10:00 -
Lučice B - Lípa B 50-25-25 % 6:6 (5:1) 16.09. 15:30 -
Lipnice - Ždírec C 75-0-25 % 0:1 (0:0) 17.09. 15:30 -
Maleč - Přibyslav B 0-0-0 % zrušen
-
H. Borová B - Sobíňov 67-0-33 % 1:2 (0:0) 24.09. 15:30 -
Chotěboř C - Dol. Město 33-0-67 % 3:0 kont. 23.09. 15:30 -
Štoky B - Lipnice 34-33-33 % 0:4 (0:1) 24.09. 15:00 -
Ždírec C - Maleč 100-0-0 % 0:4 (0:1) 24.09. 15:30 -
Hněvkovice - Lípa B 67-0-33 % 5:3 (0:1) 24.09. 15:30 -
Víska - Tis B 67-0-33 % 1:4 (1:1) 24.09. 15:30 -
Přibyslav B - Lučice B 0-0-0 % zrušen
-
Dol. Město - Víska 25-0-75 % 6:1 (3:0) 30.09. 15:00 -
Sobíňov - Hněvkovice 75-0-25 % 13:0 (6:0) 30.09. 15:00 -
Maleč - Štoky B 50-0-50 % 3:2 (1:1) 30.09. 15:00 -
Tis B - H. Borová B 100-0-0 % 3:1 (1:0) 01.10. 10:00 -
Lučice B - Ždírec C 50-0-50 % 3:7 (0:6) 30.09. 15:00 -
Lipnice - Chotěboř C 25-0-75 % 2:2 (0:2) 01.10. 15:00 -
Lípa B - Přibyslav B 0-0-0 % zrušen
-
H. Borová B - Dol. Město 50-0-50 % 3:2 (0:1) 08.10. 15:00 -
Sobíňov - Tis B 100-0-0 % 5:1 (1:1) 07.10. 15:00 -
Štoky B - Lučice B 50-0-50 % 3:1 (1:1) 08.10. 15:00 -
Ždírec C - Lípa B 100-0-0 % 2:0 (1:0) 08.10. 15:00 -
Víska - Lipnice 50-25-25 % 4:5 (3:3) 08.10. 15:00 -
Chotěboř C - Maleč 100-0-0 % 0:1 (0:1) 08.10. 15:00 -
Hněvkovice - Přibyslav B 0-0-0 % zrušen
-
Dol. Město - Sobíňov 0-0-100 % 0:5 (0:2) 15.10. 15:00 -
Maleč - Víska 100-0-0 % 3:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Tis B - Hněvkovice 100-0-0 % 4:1 (2:0) 15.10. 09:30 -
Lípa B - Štoky B 100-0-0 % 1:4 (1:0) 15.10. 15:00 -
Lučice B - Chotěboř C 0-0-100 % 1:3 (0:2) 15.10. 15:00 -
Lipnice - H. Borová B 0-100-0 % 4:1 (3:0) 15.10. 15:00 -
Přibyslav B - Ždírec C 0-0-0 % zrušen
-
H. Borová B - Maleč 50-0-50 % 2:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Sobíňov - Lipnice 100-0-0 % 6:1 (2:1) 21.10. 14:30 -
Tis B - Dol. Město 50-0-50 % 2:2 (0:0) 22.10. 10:00 -
Chotěboř C - Lípa B 100-0-0 % 6:1 (2:1) 22.10. 14:30 -
Víska - Lučice B 100-0-0 % 6:3 (4:1) 22.10. 14:30 -
Hněvkovice - Ždírec C 50-0-50 % 3:3 (2:2) 22.10. 14:30 -
Štoky B - Přibyslav B 0-0-0 % zrušen
-
Dol. Město - Hněvkovice 100-0-0 % 0:3 (0:1) 28.10. 14:30 -
Maleč - Sobíňov 100-0-0 % 2:2 (2:0) 28.10. 14:30 -
Lípa B - Víska 0-0-100 % 3:3 (1:2) 29.10. 14:30 -
Lipnice - Tis B 100-0-0 % 3:4 (2:1) 29.10. 14:30 -
Ždírec C - Štoky B 0-0-100 % 2:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Lučice B - H. Borová B 100-0-0 % 1:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Přibyslav B - Chotěboř C 0-0-0 % zrušen
-
Dol. Město - Lipnice 50-0-50 % 0:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Chotěboř C - Ždírec C 50-0-50 % 4:2 (1:2) 04.11. 10:00 -
Sobíňov - Lučice B 0-0-100 % 5:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
H. Borová B - Lípa B 100-0-0 % 3:1 (0:0) 04.11. 10:00 -
Tis B - Maleč 100-0-0 % 4:1 (2:0) 04.11. 10:00 -
Štoky B - Hněvkovice 100-0-0 % 1:4 (1:1) 05.11. 14:00 -
Víska - Přibyslav B 0-0-0 % zrušen
-
Maleč - Lipnice 67-0-33 % 3:0 (2:0) 23.03. 15:00 -
Štoky B - Víska 67-0-33 % 2:3 (1:2) 24.03. 15:00 -
Lípa B - Tis B 33-0-67 % 3:7 (2:3) 24.03. 15:00 -
Lučice B - Dol. Město 50-0-50 % 1:6 (1:3) 24.03. 15:00 -
Hněvkovice - Chotěboř C 33-0-67 % 1:7 (1:3) 24.03. 15:00 -
Ždírec C - H. Borová B 33-0-67 % 0:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
Přibyslav B - Sobíňov 0-0-0 % zrušen
Rozhovory
- Zase tak dobrý fotbalista nejsem. Fotbal mám jako koníček
- Kafka: Fotbal hraji jen pro radost a jsem za to rád
- Polreich: Jak to říká jistá hráč z Keřkova, vyhrál matlák z Bělé
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FC Chotěboř C | 13 | 62:18 | 32 |
2 | TJ Tis B | 13 | 48:27 | 30 |
3 | TJ Sokol Sobíňov | 12 | 51:16 | 26 |
4 | TJ Sokol Maleč | 13 | 23:21 | 23 |
5 | TATRAN Ždírec nad Doubravou C | 13 | 30:27 | 21 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Jan Paidar | 23 |
2 | Jan Miřátský | 18 |
3 | Vojtěch Vepřovský | 12 |
4 | František Buben | 10 |
5 | Zdeněk Němec | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 32 | 54,2% | 0 |
2 | Radek Hruška | 24 | 39,3% | 0 |
3 | Patrik Ledvinka | 23 | 50,0% | 0 |
4 | Venca Likeš | 17 | 37,8% | 0 |
5 | Milan Zvolánek | 16 | 47,1% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 16:33 28.3.2024 Tip: výhra hostů Lípa R. Hruška 16:33 28.3.2024 Tip: výhra hostů Štoky R. Hruška 16:33 28.3.2024 Tip: výhra domácích Maleč R. Hruška 16:33 28.3.2024 Tip: výhra domácích Sobíňov R. Hruška 16:33 28.3.2024 Tip: výhra domácích Víska