20.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Tis připravily o body zmatky v obraně

0

Béčko Tisu, které je namočené v sestupových vodách si doma proti Leštině B vedlo, ale svými chybami o vítězství přišlo.

Domácím se podařilo jít už v 5. minutě do vedení. Jenže po změně stran jim dvakrát zazmatkovala obrana a bylo to 1:2. Nejprve dorazil po závaru do branky míč Aubrecht a v 75. minutě opět po chybě domácích překopl brankáře Staněk. Snaha Tisu alespoň o vyrovnání byla, ale soupeř si vedení zkušeně pohlídal.

TJ Tis B
Miroslav Hrnčíř, vedoucí týmu Tisu B: „Dali jsme brzo branku, pak se hra přelévala ze strany na stranu. Pak jsme našimi chybami soupeři darovali dvě branky a ti si pak těsné vedení zkušeně pohlídali.“

TJ Sokol Leština B
Jiří Piskač, trenér Leštiny B: „V prvním poločase hráli domácí po větru a byli fotbalovější, takže šli zaslouženě do vedení. Po změně stran jsme větru využily my. Byl to vyrovnaný zápas a my jsme byli šťastnější.“