19.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

Dolní Město stoupá v tabulce

0

Dolní Město bojuje na jaře o záchranu a tři body z Leštiny jsou pro něj velice cenné.

První půle patřila na šance domácím, ale ujali se jen dvě. A tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2. Jenže po změně stran už to bylo trochu jinak. Začátek sice vyšel lépe domácím, ještě nastřelila břevno, ale útočníci hostů nepříjemně napadli domácí a ti dělali chyby. Na 3:1 dával Doležal po špatném vyběhnutí brankáře, a další dva Leština hostům také darovala vlastnimí chybami.

TJ Sokol Leština B
Jiří Piskač, trenér: „My jsme v prvním poločase lepší, vytvořili jsme si šance, ale nedali jsme. Na začátku druhý půle jsme nastřelili břevno. Dali góly z takových situací, kdy jsme jim je darovali, ale nakonec vyhráli zaslouženě.“

TJ Rebel Dolní Město
Pavel Vaňkát, předseda D. Města: „U soupeře zlobili hlavně dva útočníci, Sobek a Hospodka. Oba jsou rychlí. Soupeř měl v první půli a na začátku druhé více šancí, ale brankář Venc nás podržel. Pak je naši útočníci důrazným forčekingem přinutili dělat chyby obrany.“

P. Kubát [-] - T. Vacata [-] , J. Proněk [-] , M. Proněk [-] , P. Mrkvička [-] - J. Havel [-] , D. Hospodka [-] , M. Bráník [-] , J. Staněk [-] - L. Sobek [-] , P. Fiala [-]

L. Venc [-] - V. Vodrážka [-] , L. Doležal [-] , A. Vápeník [-] , J. Bártl [-] - J. Krupička [-] , T. Chlád [-] , O. Pojezdný [-] , A. Janák [-] - M. Rumanovský [-] , D. Švanda [-]

Hráči zápasu: A. Janák , L. Venc .