11.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Hradešice darovaly Štěnovicím výhru

38. L. Melka - 61. V. Týml , 70. P. Volf
0

Domácí měli po půli navrch, ale ve druhém dějství hrubkou nabídly soupeři srovnání a nakonec vyšli z duelu naprázdno.

Domácí šli do vedení

V prvním poločasu byla hra vyrovnaná, hosté měli možná mírnou převahu, ale většinou se hra odehrávala uprostřed hřiště. Ve hře, také vzhledem k těžkému terénu, bylo hodně nepřesností a tahle hra moc příležitostí na vstřelení branky nepřinesla. Domácí se ujali vedení po rohovém kopu, kdy se nejlépe orientoval ve vápně Lukáš Melka

Štěnovice otočily

Druhý poločas domácí začali dobře a získali herní převahu. S tím přišly i šance. Nejdříve trefil z přímáku břevno František Melka, pak postupoval sám na brankáře Lukáš Zdichynec, ale branku těsně minul. Další velkou příležitost měl Tomáš Nováček, v dobré pozici ale branku také minul. V tu dobu nic nenasvědčovalo tomu, že by domácí měli tento dobře rozehraný zápas ztratit. Jenže již tradičně přišla primitivní chyba v obraně a hosté vyrovnali Týmlem.

Od té doby byli Hradešičtí jako opaření, protože to pořádně zamávalo s jejich psychikou. Jejich hra upadla do podprůměru a hosté toho využili ke vstřelení druhé branky, trefil se Volf. Ke konci utkání hráli domácí vabank, což přineslo šance na obou stranách. Na domácí straně měli velké příležitosti David Vaněček a Vašek Panuška, ale skóre už vyrovnat nedokázali.

Zdroj: tj-sokol-hradesice.webnode.cz/

TJ Sokol Hradešice
František Melka (trenér): Do nedělního zápasu jsme nastupovali v kompletní sestavě, což se nám nepovedlo už tři týdny. Spočítal jsem si, že jsme ztratili body v pěti podzimních zápasech kvůli našim neuvěřitelným individuálním chybám. Jednou chybuje ten, podruhé zase někdo jiný, ale v jednom je to stejné. Jde o tak neuvěřitelná selhání, že člověk neví, jestli se tomu má smát, nebo brečet. Chybu, kterou jsme dneska udělali před vyrovnávací brankou, by nevymysleli ani naší žáčci. Ti mimochodem porazili Stříbro 9:0. Nejvýstižněji zhodnotil utkání při odchodu ze hřiště hostující brankář: ''Pánové, díky za darované vítězství.''

F. Míček [-] - L. Šmrha [-] , M. Šmrha [-] (46. L. Zdichynec [-] ) , F. Vaněček [-] , P. Melka [-] - M. Buchta [-] , T. Nováček [-] , J. Hnojský [-] (69. V. Metlička [-] ) , V. Panuška [-] - L. Melka [-] , F. Melka [-] -