9.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2017-2018

Zápas byl zrušen

Derby opět vítězné pro Velehrad

13. T. Daněk , 90. Š. Hložný (p.)
0

Velmi nepříznivou bilanci se soupeřem z Velehradu chtěly Tupesy zlomit a konečně svého rivala z vedlejší obce porazit....

A tak domácí začali aktivně.Již v 10.minutě byl ve vápně podražen Bureš a Tupesy tak dostaly výhodu pokutového kopu.Míč si vzal Mikula,ale jeho střelu doprostřed branky Kromka bez větších potíží vyrazil a dorážka hlavou skončila na tyči.Hosté se tak hned 3 minuty na to ujali vedení.Dalekonosnou střelu Daňka neudržel gólman domácích Polášek a ta mu propadla za brankovou čáru.Domácí mohli vyrovnat ve 25.minutě.Žaluda však z malého vápna trefil pouze připraveného Kromku.Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1 pro hosty.

Ve druhé polovině se hrálo opět vyrovnané utkání.Domácí se snažili o vyrovnání a hosté podnikali rychlé protiútoky.Daněk se také dvakrát pokusil opět zaskočit brankáře domácích střelou ze střední vzdálenosti.Ten byl však pozorný a obě jeho střely vyrazil.Nejblíže vyrovnání byli domácí v 62.minutě.Grebeň střílel z malého vápna na vzdálenější tyč.Jeho střela jen o centimetry minula branku.Snahu domácích přibrzdilo v 72.minutě vyloučení Dršky,který po druhé žluté viděl červenou kartu.Když už se zdálo,že zápas skončí těsnou výhrou hostů.Fauloval domácí brankář ve vápně útočícího hráče a nařízenou penaltu proměnil Hložný a dal tak výsledku konečnou podobu 0:2.Domácí měli v nastaveném čase ještě jednu šanci alespoň korigovat nepříznivý stav.Grebeň však z malého vápna vysoko přestřelil branku hostů a jen deklaroval nemohoucnost domácích v koncovce,kteří tak museli zkousnout další porážku.

TJ Tupesy
J. Polášek [-] - F. Ehrlich [-] , R. Bureš [-] , M. Drška [-] , J. Komínek [-] , T. Burda [-] , R. Grebeň [-] , F. Mikula [-] , M. Fránek [-] , R. Žaluda [-] (57. J. Bilka [-] ) , O. Vávra [-]

TJ Sokol Velehrad
P. Kromka [-] - D. Krchňavý [-] , J. Křivák [-] (70. O. Benko [-] ) , J. Kolomazník [-] , J. Novák [-] , M. Novák [-] , A. Salinger [-] (54. Š. Hložný [-] ) , T. Daněk [-] , A. Úředníček [-] , L. Hanáček [-] , L. Korvas [-]

ŽK: 40. M. Drška , 70. R. Bureš , 90. J. Polášek - 40. A. Salinger , 71. J. Kolomazník . ČK: 72. M. Drška .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Zámečník Josef - VÁVRA Jiří (N), AXMANN Radoslav (N).