1.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Štěpánkovice se na výhru hodně nadřely

0

Krátký report.

Štěpánkovice se na povinnou výhru proti Úvalnu pořádně nadřely. Do sobotního zápasu přitom měly vskutku raketový nástup. Nejprve zatřásl břevnem Novák a hned vzápětí se vecpal do šestnáctky Grigarčík a pohotově rozepsal gólový účet utkání – 1:0. Favorit nadále diktoval tempo hry, jenže Novák opět smolně rozezvonil pouze spojnici břevna a tyče. Hosté naopak vytěžili z minima maximum. Ve 36. minutě pokazil Jakub Tomíček malou domů a veterán Zdeněk Sovadina šokoval prořídlé ochozy – 1:1. Divoký závěr poločasu ještě přinesl další dvě branky. Po učebnicovém přímáku Davida Benka se radovaly Štěpánkovice (2:1), jenže poté znovu úřadoval nestárnoucí Zdeněk Sovadina (2:2). Po přestávce domácí dlouho dopláceli na nepřesnou mušku. Heider zacloumal břevnem, Grigarčík nezužitkoval sólový nájezd a poté neuspěl ani David Benek. Až v nastaveném čase si Smažík naběhl na centr Dluhoše a prudkou hlavičkou odvrátil překvapení kola – 3:2.