4.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Štěpánkovice mají první body v sezóně

0

Přinášíme krátký report.

Štěpánkovice si pro první soutěžní výhru dojely do Velkých Hoštic, které doplatily na neproměňování vyložených šancí. Hlavně v úvodním dějství zásobovali Novák s Mošou své spoluhráče kvalitními centry, jenže bratrská dvojice Kamil Jaroš – Jiří Jaroš správně neseřídila mušku. Střelecká nemohoucnost však „zdobila“ i hostující družinu. V dobrých pozicích se objevili David Benek, Liška anebo Grigarčík, ale jejich zakončení postrádalo potřebnou přesnost. Teprve dvě minuty před přestávkou odcentroval štěpánkovický Kožušník na Smažíka, jehož hlavička se zabrzdila až v síti – 0:1. Ve druhém poločase zajímavých momentů výrazně ubylo. Velké Hoštice živily bodové naděje do 79. minuty. Smažík získal míč výborným presinkem pro Lišku a ten ho nekompromisně zavěsil pod břevno – 0:2. Hosté se tedy mohli radovat z nesmírně důležitého vítězství.