10.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2017-2018

10. J. Svoboda , 57. M. Nespěšný - 13. V. Hrubý , 26. M. Veis , 49. O. Lacman , 53. M. Radouš , 63. P. Pořízka (vl.) , 64. J. Kroutil , 88. M. Veis
0

Zápas hodnotí klubový web hostů.

TJ Luže
klubový web: Domácí nás zaskočili již v 10.min., kdy se ujali vedení brankou Svobody. Ve 13.min. krásnou střelou srovnal skóre Hrubý a v 26.min. strhl vedení na naši stranu svým prvním gólem Veis. Do konce prvního poločasu jsme nezúročili několik gólových situací, které jsme naopak z kraje druhé půle proměnili a šli jsme do vedení 4:1. Domácí občas zahrozili ze standardních situací- v 57.min. z jedné takové snížili na 2:4. To bylo ale vše z jejich strany. Závěr zápasu byl plně v naši režii.