9.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2017-2018

--

Mýto za tři body

0

Přinášíme popis brankových příležitostí.

Do vedení šlo Mýto ve 40. minutě, když přímý kop nařízený za faul poslal z rohu šestnáctky přímo do branky Motl - 0:1. O minutu později na půlce se zmocnil míče Surma, jenž vyslal do uličky Štanglicu, který zakončil střelou podél gólmana k tyči - 0:2. V 53. minutě poslal tvrdou dělovku na domácí svatyni Surma. Brankář střelu vyrazil pouze ke kopačkám Štanglici, který už věděl kam s balónem. Domácí ale snížili v 62. minutě, když po chybě domácích stoperů pláchl Šimek a v pohodě skóroval - 1:3. Po další nhostující chybě snižoval na rozdíl jediné branky za tři minuty Hajdari - 2:3. Domácí pak hrozili ze standardek, hosté naopak z brejků. Skóre se už neměnilo, a hosté uhájili tři body.