26.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

Pustkovec konečně doma vyhrál

0

Borci Pustkovce byli před utkáním v lehké depresi, protože nevyhrávali, ale na domácí půdě se jim to konečně povedlo a s Unií Hlubina zvítězili 4:2.

Pustkovec měl v prvním poločase více ze hry a vyjádřil to i gólově. První se střelecky prosadil Popiolek, po něm dvakrát Mišol. Vzápěti hosté snížili. Ve druhém poločase Pustkovec ubral a Unie Hlubina zvýšila na 2:3. Nakonec se trefil Benda na 4:2.

TJ Sokol Pustkovec
Hráč TJ Sokol Pustkovec Karel Murín:: "Unie Hlubina vystřídala jednoho hráče ve 33. minutě, což o lecčems svědčí. V prvním poločase měl Pustkovec více ze hry, ve druhém ubral a hosté snížili na 2:3. Nakonec dal Benda na 4:2."

J. Demko [-] - V. Bajgar [-] , R. Chodinský [-] , J. Gogela [-] , J. Guňka [-] - K. Murin [-] , D. Benda [-] - P. Vlček [-] , T. Tsiolas [-] , M. Popiolek [-] , J. Mižol [-]

Místo: Pustkovec.