23.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

Deset gólů SK Slavie Třebovice na konci víkendu

0

To se vidí v mužském fotbale málokdy. Třebovice porazily 26. dubna oddíl TJ Unie Hlubina 10:1.

Utkání proběhlo ve stylu kočka a myš. Do přestávky  vedli hosté z Třebovic už 4:0, a to ještě jejich hráč dostal v 30. minutě prvního poločasu červenou kartu. Ale i deseti ve Třebovice útočily a na konci bylo nefotbalové skóre 10:1.

SK Slavie Třebovice
"Utkání proběhlo jednoznačně, není k tomu moc co říct. Nakonec jsme dali deset gólů, z toho útočník Tomáš Pašnik dal šest," neskrýval spokojenost tajemník klubu SK Slavie Třebovice Jakub Bartusek.:

V. Majkut [-] , P. Hudeček [-] - D. Holaň [-] , S. Šimík [-] , V. Prelovský [-] , L. Ječmének [-] , J. Holas [-] - N. Horváth [-] , T. Pašnik [-] , M. Stárek [-] , M. Janošec [-]

Místo: Vítkovice.