21.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

--

--

Hunčice zdodaly Kralovice

0

Hunčice dokázaly o gól porazit hosty z Kralovic a připsaly si tak další tři body.

Lepší vstup hostů

Páté Hunčice přivátaly na domácí půdě osmé Kralovice, které dokázaly poslední dva zápasy vyhrát na penalty a na jaře se pyšní zatím velice dobrou formou, navíc i jejich brankař Jakub Houdek chytá na jaře výborně a tak v tomto souboji o střed tabulky hosté mohli pomýšlet na body. Kralovicím se vstup do zápasu povedl, byly aktivnější a to přineslo ovoce. Ve 13. minutě vstřelil první gól hostů Tomáš Gillich a poslal svůj tým do jednobrankového vedení. Hra se začala postupně vyrovnávat a ve vzduchu visel vyrovnávací gól. Ten však do poločasu nepřišel a tak jsme v prvním poločase viděli jen branku Tomáše Gillicha, který zařídil svému celku do druhého poločasu jednobrankové vedení.

Hunčice otočily zápas a vyhrály

Obě mužstva se vrátila zpět na trávník a přihlížejících třicet diváků se už těšilo na druhý poločas. Hra byla velice vyrovnaná, ale na další branku jsme museli čekat až do 59. minuty. O vyrovnávajicí branku se postaral Jiří Voith a stav byl tedy 1:1. O dvanáct minut později domácí otočili vývoj zápasu a dostali se do vedení. O branku se v 71. minutě postaral Pavel Hanzlíček a domácí byli blízko třem bodům - 2:1. Vedení se jim podařilo uhájit a tak v tomto velice těžkém zápase pro oba týmy odchází domácí šťastnější a berou tři body.

TJ Sokol Kralovice B
Michal Wollráb (záložník): Bohužel zbytečná ztráta bodů, zápas jsme si prohráli sami, k tomu nemám ani co říct. Nejlepší hráč brankář Kuba Houdek