18.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

Kralovice získaly tři body v Sulkově

0

Papírový favorit ze Sulkova nestačil na borce z Kralovic.

Na první gól hostů domácí odpověd ještě našli

Výborně hrající Kralovice přijely na hřiště do Sulkova, aby prokázali skvělou formu, kterou bezpochyby zatím na jaře mají. Od začátku zápasu se jim to dařilo výborně, svým urputným bojovným výkonem si vybojovaly Kralovice i první branku zápasu. V 15. minutě proměni příležitost ke skórování Antonín Havlíček a poslal své mužstvo do vedení. Sulkov, který byl vzhledem k postavení obou dnešních soupeřů v tabulce favoritem tak o jeden gól zaostával už po prvních patnácti minutách hry. Na tuto branku však domácí ještě odpovědět dokázali. Ve 28. minutě se prosadil Petr Pecháček a srovnal stav zápasu na 1:1. Kralovice si do poločasu ještě vytvořily pár brankových příležitostí, ale žádnou z nich neproměnily a tak se do kabin šlo za smírného stavu 1:1.

Kralovice rozhodly rychlým gólem

Kralovice navzdory horšímu postavení v tabulce dnes byly lepším týmem a zaslouženě se znovu dostaly do vedení v 52. minutě po trefě mladíčkého Davida Běláče - 1:2. Sulkov sice měl na dorovnání skóre celý poločas, ale nebyl schopen si vytvořit souvislejší tlak a dobře organizované Kralovice si bezproblému vedení pohlídaly až do samotného konce. Odváží si tak ze Sulkova velice cenné tři body a vypadá to, že se od nich ještě máme v jarní části sezóny na co těšit, protože podávají výborné týmové výkony.

TJ Sparta Sulkov
Kubát (fanoušek): Podle mého názoru jsme mohli prohrát i více než o jednu branku, Kralovice byly lepším týmem a zaslouženě si odvezly tři body. Nejlepší hráč od nás byl Petr Pecháček-

TJ Sokol Kralovice B
Michal Wollráb (záložník): V těžkém zápase jsme odvedli bojovný a kompaktní výkon i s nováčky v sestavě jako byl Tomáš Gillich, který odehrál skvělé utkání ve středu zálohy. Důležité tři body do tabulky se soupeřem z vyšších míst tabulky. Nejlepší hráč Kralovic stoper Jiří Koudele.

P. Vavřík [-] - M. Uzel [-] (46. K. Batěk [-] ) , L. Benedikt [-] , M. Beran [-] , D. Mečl [-] , A. Mašek [-] , D. Králík [-] , L. Kur [-] (75. M. Janout [-] ) , M. Gruber [-] , P. Pecháček ml. [-] , P. Hejzek [-]

J. Houdek [-] - T. Sak [-] , M. Pecka [-] , T. Gillich [-] , J. Koudele [-] , J. Tuma [-] , J. Schott [-] (46. L. Prusík [-] ) , V. Frána [-] , D. Běláč [-] , A. Havlíček [-] , J. Purkar [-]

ŽK: 43. L. Kur , 83. D. Mečl - 30. J. Tuma , 75. M. Pecka .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: ŠPIRAL Václav - KUBÍK Petr (N), ORŠULÁK Martin (N).