19.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2016-2017

Rozjetý Jimramov vyhrál v Rožné

0

Jimramov po páté v řadě neprohrál a nadále zůstává v tabulce třetí.

Jimramov se ujal vedení

Zápas se hrál na těžším terénu, protože byl docela podmáčený. První půli hráli hráči Jimramova velice dobře a nedávali domácím moc prostoru díky dobrému pressingu. Více šancí v první půli měli hosté, a také se jim podařilo vstřelit první gól. Hosté házeli dlouhé auty a jeden z nich využil nikým nehlídaný Pavel Sedlák. Rožná mohla dát také gól, ale střela Adama Korbičky mířila těsně vedle levé tyčky. Poté mohl dát gól i Jiří Vyžrálek, ale míč za obranu vystihl včasným výběhem Antonín Hlaváč. (I když podle mého míč vyrazil rukou za velkým vápnem). Hráči Rožné dělali velké chyby v obraně a hosté z toho mohli těžit. Naštěstí pro domácí neproměnili v branku ani jeden namazaný míč.

Dva góly Vyžrálka na body nestačily

Druhou půli domácí na hosty vlétli a ti chvílemi nevěděli, kde jim hlava stojí.... Jenže hosté zahrávali rohový kop a zvýšili opět Pavlem Sedlákem skóre na 2:0. Domácí to ale nepoložili a snížili zásluhou Jiřího Vyžrálka, kterému nahrával Dalibor Krajčo. Domácí se snažili o vyrovnání a málem se jim to povedlo, ale střelu Jiřího Kroupy gólman vyrazil na brankové čáře. Domácím se přece jen podařilo vyrovnat, když Pavel Kunc uličkou přihrával na Marka Navrátila a ten hned přihrával pod sebe do vápna. K míči se dostal Jiří Vyžrálek a vyrovnal na 2:2. Hosté měli také několik šancí, ale hodně jich během zápasu skončilo na břevně či tyčce a to konkrétně třikrát. Dnes měli domácí štěstí a mohli dostat více branek. Další velkou šanci hostí vyrazil Jindra Beran na brankové čáře ven. K míči se dostal Jaroslav Štěrba, ale z malého vápna přestřelil branku. Hostům se ale podařilo vstřelit branku Martinem Dvořákem pět minut před koncem zápasu a domácí už na ni nestihli odpovědět. Hosté si odváží tři body dá se říci, že zaslouženě.

SK Rožná
Marek Navrátil: Hosté byli v první půli lepším týmem a zaslouženě vedli. My jsme na ně ve druhé půli vlétli, ale bohužel jsme obdrželi druhou branku. Dokázali jsme sice vyrovnat, ale soupeř nám vstřelil 5 minut před koncem gól, na který jsme nedokázali už odpovědět. Vítězství si hosté zasloužili nejen za předvedenou hru, ale i za 3x nastřelení brankové konstrukce.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Podle mě se hrál svižný vyrovnaný fotbal, kdy každý chvilku tahal pilku. My jsme se dostali do dvou brankového vedení, ale pak jsme úplně vypadli z role a domácí zaslouženě skóre vyrovnali. Poté měli oba týmy několik možností strhnout vítězství na svou stranu, šťastnější jsme byli my a M. Dvořák nám vystřelil cennou výhru. Chtěl bych ocenit výkon hráčů z lavičky, kdy všichni střídající hráči dokázali nahradit střídaného hráče. Je super, když má trenér kam sáhnout. Teď nás čeká domácí trojzápas a rádi bychom potvrdili dobrou formu i před domácími fanoušky. Uvidíme...

SK Rožná
J. Beran [-] - T. Klusák [-] , K. Beran [-] , P. Kunc [-] - M. Navrátil [-] , A. Korbička [-] , J. Kroupa [-] , J. Hanus [-] (68. T. Sýkora [-] ) - D. Krajčo [-] , J. Vyžrálek [-] , F. Humpolík [-]

A. Hlaváč [-] - P. Borovský [-] , Z. Novotný [-] , J. Sedlák [-] (14. P. Nykodým [-] ) , L. Zavadil [-] (74. M. Pavelka [-] ) - L. Bednář [-] , J. Buchta [-] , M. Dvořák [-] , J. Štěrba [-] (82. J. Prüger [-] ) - P. Sedlák [-] (60. P. Krejčí [-] ) , O. Černý [-]

ŽK: 80. D. Krajčo - 44. L. Bednář .
Hráči zápasu: J. Vyžrálek - M. Dvořák , P. Sedlák .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: LIŠKA Jiří - JANEČEK Martin (N), PAJKR Jaroslav (N).