24.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Papírny vydřely tři body

0

Jak zápas probíhal?

V úvodní pětačtyřicetiminutovce hrozila více domácí družina, a to hlavně po centrech a z rohů. Vedení se ovšem ujaly Žimrovice, když po rychlé kombinaci Petra Martináka a Machury zavěsil míč pod břevno Lukáš Škrobánek – 0:1. Úvalno reagovalo o deset minut později, protože přímý kop Žitníka zaplul přesně k tyči hostující kasy – 1:1. Ve druhé části už dominovaly Žimrovice, které rozhodly devět minut před závěrečným hvizdem. Novák totiž z šesti metrů propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:1.