23.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Albrechtice rozhodly v poslední minutě

0

Jak zápas probíhal?

Fotbalisté oslabených Zlatník se vraceli z Albrechtic s hodně kyselými obličeji, protože prohráli ofsajdovým gólem z poslední minuty. Hosté zkraje zápasu na trávníku dominovali, jenže tři nebezpečné hlavičky Prejdy ukazatelem skóre nezacloumaly. Domácí naopak udeřili z první větší šance, když Charalambidis obešel gólmana Otipku a zasunul balon do opuštěné kasy – 1:0. Zlatníky však vzápětí vyrovnaly po standardce Davida Holuši a pokusu Alta – 1:1. Albrechtice ovšem nepodléhaly panice. Ve 36. minutě se trefil z přímáku Slaný a hosté museli opět dotahovat – 2:1. To se jim podařilo až po přestávce zásluhou Prejdy, který si naběhl na centr Uvíry – 2:2. Dělbu bodů ovšem v poslední minutě odmítl domácí Šupák, když mu sudí odpustili dvoumetrový ofsajd – 3:2.