24.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Dolní Lhota opět neprohrála. S Darkovicemi se rozešla smírně.

0

Dolní Lhota drží jarní neporazitelnost i po dalším kole. Tentokrát doma remizovala s Darkovicemi, jejíž hráči si ovšem vypracovali více brankových příležistostí.

Dolní Lhota se štěstím udržela jarní neporazitelnost. V zápase dvakrát vedla, ale hosté vždy brzy dokázali srovnat a nakonec mohli i vyhrát, to by ovšem museli využít některou ze svých šancí. Vcelku vyrovnané utkání gólově otevřel po kolmici Slíže ve 20. minutě domácí Orlík - 1:0. Hosté zanedlouho po faulu Balnara v pokutovém území srovnali z penalty Janošem - 1:1. S tímto výsledkem se šlo rovněž do kabin.

Druhý poločas přinesl podobný obrázek jako ten první. Hosté si vytvářeli šance, domácí vytěžili z minima maximum. Hned ve 46. minutě ranou z trestného kopu vrátil domácím vedení Zezulka - 2:1. O deset minut později hosté díky střídajícímu Hajdučkovi srovnali na 2:2. V 65. minutě nastřelili hosté ještě tyč. Utkání ovšem skončilo remízovým výsledkem.

TJ Sokol Dolní Lhota
Petr Čížek (Dolní Lhota): Dnes si hosté vypracovali mnohem více šancí. Přehrávali nás ve středu pole. Kromě gólů měl v prvním poločase ještě dvě dobré šance Orlík, to ale bylo z naší strany vše.

FK Darkovice
Martin Krzikala (Darkovice): Naše jarní bolest je proměňování brankových příležitostí. Stejně jako dnes nás snad žádné mužstvo v jarní části v poli nepřehrálo. Vypracovali jsme si asi 6 nebo 7 velmi dobrých příležitostí, ze kterých jsme mohli utkání rozhodnout.

A. Tichý [-] - P. Třuslo [-] , M. Balnar [-] , M. Souček [-] , T. Heřman [-] - J. Straka [-] , M. Slíž [-] , V. Zezulka [-] , M. Adámek [-] (59. K. Hrubý [-] ) - M. Orlík [-] , M. Slíž [-]

M. Malík [-] - A. Janoš [-] (46. D. Novák [-] ) , J. Vyletělek [-] , A. Rončka [-] , T. Popelek [-] (46. M. Hajduček [-] ) - P. Vyletělek [-] , T. Miketa [-] , M. Burý [-] , J. Voldán [-] - P. Tannenberger [-] , L. Poštulka [-]

Hráči zápasu: A. Tichý , M. Orlík .