18.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

--

--

V dohrávce 19. kola vyhráli šťastnější domácí hráči Dolní Lhoty, kteří potrestali střeleckou nemohoucnost šilheřovických

0

V dohrávce 19. kola domácí většinu zápasu tahali za kratší konec, hosté se dostali na začátku druhé půle do vedení, ale díky výbornému závěru domácí zápas otočili a drží jarní neporazitelost.

Od začátku utkání domácí tahali za kratší konec. Hosté byli v zápase aktivnější a vypracovali si dostatek šancí aby zápas rozhodli ve svůj prospěch. Největším spalovačem se stal hostující útočník Tomáš Voznica, které sekundoval jeho parťák Martinka.. Vše podstatné se nakonec odehrálo ve druhé půli utkání.

Ve 49. minutě po krásné křídelní akci otevírá skóre do prázdné branky Roman Redzina - 0:1. Domácí dlouho nemohli najít odpověď na výbornou hru hostujícího celku. Vysvobození pro ně přišlo v 81. minutě, kdy Křižák po krásné akci Zezulky střelo s asi 25 metrů vyrovnává na 1:1. V 87. minutě Adámek střelou po zemi otáčí zápas na stranu domácích - 2:1. Šťastné vítězství pečetí po pár okamžicích na hřišti Zdražila - 3:1.

TJ Sokol Dolní Lhota
Petr Čížek (Dolní Lhota): Dnes jsme měli veliké štěstí. Hosté byli lepším mužstvem, ale naštěstí pro nás své šance neproměnili.

TJ Sokol Šilheřovice
Jan Martinka (Šilheřovice): Smolný zápas pro naše mužstvo. Bohužel jsme si jej prohráli sami. Spousta neproměněných šancí nás stála body.

Z. Lukša [-] - P. Třuslo [-] , T. Heřman [-] , R. Kneisl [-] , M. Souček [-] - J. Straka [-] (59. M. Adámek [-] ) , V. Zezulka [-] , R. Křižák [-] , P. Chadziandoniu [-] (90. T. Zdražila [-] ) - M. Orlík [-] , M. Slíž [-]

T. Köhler [-] - P. Bittner [-] , P. Jakubec [-] , R. Redzina [-] , L. Lasák [-] - D. Lukáš [-] (80. P. Lakva [-] ) , P. Redzina [-] , D. Volný [-] , R. Ničman [-] (70. L. Machala [-] ) - J. Martinka [-] , T. Voznica [-]

Hráči zápasu: Z. Lukša - R. Redzina .
Místo: Dolní Lhota.