25.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2016-2017

8.0

34. M. Cibrík , 68. M. Cibrík , 90. P. Uhlíř - 10. L. Mach , 75. L. Mach
0

V Trmicích se hrál bezstarostný a otevřený fotbal.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů

Chlumec začal dobře

Fotbalisté Trmic doma přivítali Chlumec. Favorit byl těžko k nalazení, oba týmy už hrají pouze o čest a vylepšení pozice v tabulce. Na podzim doma vyhrál Chlumec 2:0.

Do jarní odvety vstoupili daleko lépe hosté. V 10. minutě se prosadil Jan Kapoun (chyba v zápisu) - 0:1. Pak převzaly iniciativu Trmice. Hosty zachránila třikrát branková konstrukce, ve 34. minutě se domácí už radovali. Mladý Michal Cibrík se prosadil individuálně a vyrovnal na 1:1.

Šance byly na obou stranách

Do druhého poločasu vstoupily lépe Trmice. Jejich snaha byla odměněna v 68. minutě, kdy se opět prosadil po individuální akci Michal Cibrík - 2:1.

Jenže poté domácí zvolnili, do hry se opět dostal Chlumec. V 74. minutě dorovnal stav nejlepší chlumecký střelec Lukáš Mach - 2:2. Šance byly na obou stranách, rozhodnutí mohlo padnout do domácí, ale i chlumecké branky.

Když už to vypadalo na remízu a penalty, podnikli domácí rychlý brejk, který v poslední minutě úspěšně zakončil dobře hrající Pavel Uhlíř - 3:2.

Trmice jsou osmé, sezónu zakončí na půdě Jiříkova. Chlumec je sedmý, sezónu zakončí doma proti Hostovicím.

MSK Trmice
Pavel Čapoun, trenér MSK Trmice: "Do zápasu jsme vstoupili špatně. Pak jsme převzali iniciativu a byli lepší. Po druhé brance byly šance na obou stranách, mohlo to skončit třeba 7:7. Nakonec se nám povedl brejk a byli jsme o ten jeden gól šťastnější."

TJ Chlumec
Petr Škvor, trenér TJ Chlumec: "Vyrovnaný zápas, který přinesl spoustu šancí. Asi by byla spravedlivější remíza, ale v závěru jsme nepohlídali jeden protiútok, který domácí zakončili vítěznou brankou."

Počet diváků: 100. Rozhodčí: Vlašič Miroslav - PRÁGL Martin, LUDVÍK Tomáš.