Vlašič Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bílina - Dobroměřice 4:1 (1:1) 13.04. 15:00 -
Oldřichov - Souš B 1:2p. (0:1) 06.04. 10:30 -
Bílina - Ervěnice 3:2 (1:0) 30.03. 15:00 -
Domoušice - Proboštov 1:0 (0:0) 23.03. 16:30 -
Roudnice - Dobroměřice 1:4 (0:2) 17.03. 15:00 -
Vilémov - Brná 4:3 (2:1) 09.03. 14:30 -
Jílové - Krupka 1:0p. (0:0) 11.11. 14:00 -
Pokratice - Ervěnice 6:0 (1:0) 28.10. 14:00 -
Brná - Litoměřicko 5:3 (2:2) 14.10. 16:00 -
H. Jiřetín - Libouchec 4:2 (1:0) 07.10. 10:30 -
Žatec - Černovice 0:6 (0:2) 30.09. 16:00 -
Dušníky - H. Jiřetín 3:1 (1:0) 17.09. 17:00 -
Proboštov - T.Kadaň 3:0 (2:0) 09.09. 17:00 -
Srbice - Litoměřicko 5:1 (3:0) 26.08. 17:00 -
H. Jiřetín - Jílové 2:3p. (0:0) 17.06. 10:30 -
Modlany - Žatec 2:1p. (0:0) 27.05. 17:00 -
Blažim - Litvínov 4:2 (1:1) 20.05. 13:30 -
Krupka - Jílové 2:1p. (1:1) 06.05. 10:30 -
Čes. Kamenice - Malšovice 2:5 (1:3) 22.04. 12:30 -
Černovice - T.Kadaň 1:2 (0:2) 15.04. 14:00 -
Domoušice - H. Jiřetín 4:0 (2:0) 02.04. 15:30 -
Klášterec - Proboštov 4:1 (1:1) 25.03. 15:00 -
Srbice - Jílové 3:2p. (1:1) 11.03. 14:30 -
Střekov - Chuderov 1:5 (1:2) 26.11. 10:15 -
Klášterec - Libouchec 0:6 (0:2) 12.11. 14:00 -
H. Jiřetín - Souš B 5:1 (2:0) 05.11. 10:30 -
T.Kadaň - Jílové 3:1 (2:0) 23.10. 15:00 -
Brná - Krupka 4:2 (2:1) 01.10. 16:00 -
Modrá - Jun. Děčín zrušen -
Sulejovice - Medvědice 6:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Neštěmice - Žatec 3:4p. (1:2) 17.09. 10:15 -
Novosedlice - Málkov 3:4p. (1:1) 10.09. 13:30 -
Černovice - Oldřichov 1:2 (1:1) 03.09. 14:00 -
T.Kadaň - Souš B 2:0 (1:0) 21.08. 15:00 -
Souš B - Oldřichov 0:1p. (0:0) 11.06. 17:00 -
Hostovice - Jun. Děčín 2:4 (1:1) 04.06. 13:30 -
Libochovice - Budyně 4:3 (2:0) 29.05. 17:00 -
Pokratice - Union Děčín 7:0 (3:0) 28.05. 13:30 -
Dobroměřice - Střekov 11:0 (4:0) 21.05. 13:30 -
Oldřichov - Modlany 2:3 (1:3) 14.05. 10:30 -
Chlumec - Chuderov 3:8 (0:3) 07.05. 13:30 -
Neštěmice - Proboštov 5:1 (1:0) 30.04. 10:15 -
Perštejn - Modrá 3:2 (1:0) 23.04. 17:00 -
Libochovice - Dobříň 2:0 (0:0) 16.04. 17:00 -
Neštěmice - Klášterec 6:0 (2:0) 16.04. 10:00 -
Domoušice - Jílové 2:1 (1:0) 02.04. 16:30 -
Oldřichov - T.Kadaň 2:1p. (0:0) 19.03. 10:30 -
Duchcov - Osek 5:1 (2:1) 12.03. 10:30 -
Lovosice - Krupka 1:0 (0:0) 13.11. 10:15 -
Heřmanov - Čes. Kamenice 4:3 (3:2) 07.11. 14:00