23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

V dalším utkání o přežití už Ratibořské Hory uspěly

0

Jak zápas hodnotil trenér šťastnějšího mužstva?

SK Ratibořské Hory
Václav Hoffmann (trenér): V dalším existenčním utkání jsme přivítali mužstvo Lomnice nad Lužnicí. V prvním poločase byla hra vcelku vyrovnaná a obě mužstva si vytvořila po jedné gólové šanci, ale bez využití. V úvodu druhého poločasu nás hosté zatlačili a měli více ze hry, my jsme ale naštěstí při našem prvním útoku ve druhé půli dokázali využít chyby hostující obrany a v 53. minutě jsme se brankou Slavomíra Mareše ujali vedení. V 70. minutě jsme pak své vedení po chybě brankáře Lomnice brankou Slavomíra Katolického navýšili na 2:0. Závěr utkání jsme si bohužel zkomplikovali v 83. minutě, kdy soupeř po rohovém kopu snížil na 2:1. Naštěstí jsme ale i přes závěrečný tlak hostů toto důležité vítězství uhájili. Za dnešní výkon musím všem našim hráčům poděkovat, zejména za jejich bojovnost a nasazení. Doufám, že nám toto vítězství pomůže hlavně po psychické stránce v naší snaze uhájit v Ratibořských Horách I. B třídu i pro příští sezónu. V dalším utkání nastoupíme v neděli 4.6. od 15.00 na hřišti TJ Malšice. Doufám, že nás přijedou podpořit i naši věrní fanoušci.

J. Průša [-] - S. Mareš [-] , B. Greguš [-] , D. Kutiš [-] , A. Fišer [-] , J. Vaněček [-] (82. T. Hoffmann [-] ) , D. Feichtinger [-] , Z. Sabiniok [-] , T. Vocílka [-] , M. Blovský [-] (31. S. Katolický [-] ) , V. Říha [-]