15.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

Veselí přehrálo ve druhé půli Čtyrák

0

Jak se utkání vyvíjelo?

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
Petr Koktavý: "V tomto utkání jsme potřebovali potvrdit vybojované body z Nové Včelnice. Vstup do zápasu, ale celkově první poločas, nám nevyšel. Byli jsme málo agresivní, málo hladoví po gólech. Připomínalo to první poločas s tímto soupeřem na podzim, kde jsme dostali z rohu gól do šatny. Teď ale poločas skončil 0:0. O poločase jsme si museli důrazněji promluvit a myslím, že to vyšlo. Hned po nástupu jsme začali velkým tlakem, ze kterého vznikly dva rohové kopy. Na druhý si vysoko vyskočil Míra Šachl a dal hlavou velmi důležitý gól, který nás probral. Za pár minut totiž pěknou individuální akci zakončil Venca Kotyza, šikovně se uvolnil kolem obránce a střelou k tyči navýšil skóre. Veškerá snaha hostu se nám dařila eliminovat, do žádné vyložené šance jsme je nepustili. Naopak se nám ještě jednou povedlo skóre navýšit, kdy se střelou z vápna prosadil Daniel Klestil. Ke konci měl ještě příležitost ke gólu Pavel Kolář, o pár centimetrů ale branku minul a skóre se tak už neměnilo. Jsem rád, že se nám podařilo změnit přístup k zápasu v jednotlivých poločasech a mohli jsme tak domácím fanouškům udělat radost. "

J. Hejl [-] - T. Frejlach [-] (83. J. Mahlej [-] ) , D. Klestil [-] , D. Karták [-] , D. Fichtner [-] , M. Šachl [-] (78. M. Bečvář [-] ) , P. Hájek [-] (46. P. Kolář [-] ) , V. Kotyza [-] , P. Koktavý [-] , T. Hruška [-] , E. Jasenský [-]