17.kolo, Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Poločasy jako den a noc.

0

Kalná chtěla doma Hajnici překvapit. Ve finále je pro ni remíza přijatelným výsledkem

Ve vyrovnaném utkání si oba soupeři spravedlivě rozdělili po bodu a v rozstřelu měli více štěstí hosté.

První poločas v režii domácích.

Ve slunečném utkání na ne příliš dobře připraveném kalenském pažitu se hrál v prvním poločase fotbal na jednu branku, a to tu Hajnic. Kalenší měli od úvodního hvizdu převážně balón na svých nohou. Ve 13.minutě se za obranu hostí dostal M.Lukeš, kterého za cenu faulu zastavil obránce Hajnic. Z přímého kopu se střelou do šibenice trefil Sobotka a Kalná vedla 1:0. Po úvodní brance utkání měla Kalná opět převahu, ta vyústila v nařízení pokutového kopu a Tomáš Drinka zvýšil na 2:0.

Návrat jako hrom!

Hajnice nevypadaly svěže, ale do druhého poločasu vstoupili dobře. V domácí obraně podběhl míč stoper Nosek, který nechal vyniknout hostujícího forwarda, který snížil na 2:1. Hra Kalné nebyla nejlepší, oba trenéři vystřídali a na hře to bylo znát. Jenže domácí obránci dnes neměli svůj den. V polovině druhého poločasu se opět míč houpal v domácí síti po špatné komunikaci mezi brankářem a obráncem, a bylo srovnáno na 2:2. Do konce utkání se již žádná z domácích šancí neujala a tak utkání skončilo remízou a šlo se na penalty. Ty lépe zvládlo mužstvo Hajnice a odváží si tak z "Pod kaštanů" dva body.

Více štěstí pro hosty

Hosté měli v loterii více štěstí, proměnili o penaltu více a mohli slavit dva body.