13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Lokomotiva nakonec urvala výhru na penalty

0

Lokotka je třetí a na Libchavě bylo o nasazeném jasno. To Dolní Libchava byla na spodku tabulky a vidina dalších bodů byla určitě na programu dne, hlavně na domácím hřišti...

Lokotka šla vstříc vedení

V první půli jasně dominovali hosté, kteří Libchavu prakticky k ničemu nepouštěli. Měli tucet brankových přiležitostí a pomalu, ale jistě, začali své šance proměňovat. Ve 24. minutě se blýskl brankou Horáček Miroslav a poslal hosty do vedení. Za čtyři minuty se zase přesně trefil Česenek Viktor a to už s domácími nevypadalo vůbec dobře. Nakonec je hosté ani k ničemu nepustili a dle očekávání v prvním poločase Libchavu přehráli v konečném poměru 0:2.

Opačná půle stála hosty bod

Lokotka se bohužel v druhé polovině hry nenašla tak, jako v té první. Libchava se začínala dostávat ke slovu a pro hosty to znamenalo potíže. V 56. minutě se trefil Lebduška Pavel a dal jasně najevo, že domácí nic nezabalili, naopak. V 64. se Lebduška trefil podruhé a remíza byla na světě. Hra plynula do svého konce a už už to vypadalo na remízu a následné penalty. Jenže v 87. minutě poslal hosty do vedení Česenek Viktor podruhé. Jenže penalty se nakonec skutečně konaly, to když se zahrával roh a hosté si branku dali de facto sami. I tak byla ale připsána Anonínu Korosovi. Museli jsme tedy do penalt a ty ovládli hosté, hlavně díky svému brankáři, v poměru 0:3. Berou tak konečnou výhru 3:4.

TJ Lokomotiva Česká Lípa
Jan Horáček (trenér Lokotky): Dnes moje očekávání naplněno nebylo. Darovali jsme bod týmu, který je dole v tabulce. Nakonec je ta remíza spravedlivá, protože jsme si ji zavinili sami. Já bych vypíchl jen brankáře, který nás podržel na penalty a ze hry zvolím Brejchu.