4.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Bláznivý zápas nakonec pro domácí

0

Dubnice dokázala za první dvě kola získat dva body a soupeř z jihu Českí Lípy, měl jen o bod méně. Lokotka hrála doma a vidina toho, že se mohou dostat před soupeře, je zřejmě hnala kupředu. Dost jim ale napomohlo trojnásobné vyloučení hostů...

Poločas lépe skončil pro domácí

Týmy hrály vyrovnaný zápas, kde bylo k vidění sousta bojovnosti, zarputilosti a vůbec jsme byli svědky pěkného fotbalu, který ale kazila nedisciplinovanost. Ve 22. minutě dal Adam Bradáč první branku v utkání a poslal hosty do vedení. Prosadil se hlavou z rohového kopu. Jenže v závěru poločasu Dubnice ztropila hrubky, které vedly k brankám domácích. Nejdříve se zbytečně provinil obránce a zařídil Lokotce penaltu, kterou ve 43. minutě proměnil Viktor Česnek. Poté přišla chyba od Mařicy, který chtěl situaci u lajny vyřešit fotbalově, ale bohužel. Po chybě ještě domácím hosté vypíchli balón, jenže z následujícího centru se přesně trefil Horáček Miroslav a do šatny se tak odešlo s vedením Lokotky 2:1.

Ve druhé půli se začalo jiskřit

Dubnice si v šatně hodně vysvětlila a hráči si připoměli, proč vůbec fotbal hrají. Trávník byl mokrý a celkům to dobře jezdilo, hlavně tedy domácím. I přes to byl sudí Poppr stále benevolentní a snažil se vše udržet na uzdě. Ono to všechno začalo již na konci první půle, ale pořádný adrenalinový náboj to dostalo až při první červené, kterou dostal po druhé žluté Marek Závodský za faul a musel hřiště opustit. K němu se přidal i Procházka Tomáš. Vyloučený byl prakticky za podobný nepřiměřený zákrok, který byl jako faul ohodnocen žlutou kartou a i pro něj znamenala číslovku dvě, tedy odchod do sprch. Poté, v 68. minutě se pro hosty srovnalo a největší zásluhy patří střelci Svitkovi, který se prosadil hlavou po centru z rohu, který zahrával spoluhráč Bradáč. Bohužel, alespoň pro hosty, byl vyloučen i jejich další hráč. Byl jím Jakub Závodský a potkal ho stejný osud, jako dříve jeho bratra. Jakub se ovšem provinil nesportovním slovníkem. Na domácí straně se mezitím dočkal vyloučení i Jan Starý, který směrem k tribunám zdravil tak, jak se ve fotbale nesluší. Před hvizdem konce se míče chopil domácí tahoun Horáček, který napřáhl ke střele a se štěstím, odrazem a sluncem v očích brankáře, zařídil důležitou výhru pro svůj celek. Utkání tak nakonec dopadlo lépe pro Lokotku v poměru 3:2.

TJ Dubnice
Rudolf Věchet (trenér Dubnice): Jsme rádi, že jsme vůbec dohráli, protože poslední půl hodinku nám odešel nejdříve jeden, pak druhý a nakonec i třetí vyloučený. Nelíbila se mi morálka, hlavně těch vyloučených, protože to bylo zbytečné. Byl bych rád, kdyby se to již neopakovalo. I přes karetní tresty ale musím vyzdvihnout rozhodčího Poppra, který pískal velice dobře. Za nás si dnes odvedli své Radošinský v bráně, před ním Tschervenka s Bradáčem, na středu pak Kuře, než ho vyloučili. Pravda ale je, že se snažili a bojovali všichni. Ve druhé půli se mi také líbil i Suske, který nám oživil hru.

TJ Lokomotiva Česká Lípa
J. Podešva [-] - J. France [-] (89. M. Koštial [-] ) , J. Brejcha [-] (70. J. Lupšák [-] ) , O. Pospíšil [-] (90. D. Ryl [-] ) , J. Starý [-] , D. Tomášek [-] , D. Kliment [-] , P. Čihák [-] , M. Horáček [-] , R. Lupoměský [-] (92. P. Poláček [-] ) , V. Česenek [-]

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - M. Závodský [-] , J. Závodský [-] , L. Lukeš [-] , J. Pošva [-] (46. R. Suske [-] ) , T. Procházka [-] , O. Kysela [-] (58. J. Paulíček [-] ) , A. Bradáč [-] , R. Tschervenka [-] , M. Svitek [-] , L. Mařica [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Poppr Zbyněk - GERMAN Robert, JANKECH Pavel.