12.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Starý Bydžov nadělil desítku!!

0

Hráči Starého Bydžova si dnes s chutí zastříleli a nadělili Lovčicím v každém poločase pět gólů

Dnes se střetli soupeři z opačných pólů tabulky a bylo to hodně znát. Od začátku utkání se pustili do Lovčic a nakonec z toho bylo vraždění neviňátek. Domácím vycházelo naprosto všechno a diváci se neskutečně bavili. Již do poločasu to bylo 5:0 abylo vidět, že rozjetý Starý Bydžov nic nezastaví. Diváci se dokonce dočkali i vytoužené desítky! A to navíc ještě domácí Zmítko neproměnil pokutový kop. Starý Bydžov si hezky vylepšil skóre a z druhého místa  pořád může pomýšlet na postup.

SK Starý Bydžov
Starý Bydžov: Dnes jsme potěšili naše domácí příznivce vysokým vítězstvím a to mluví za vše

P. Šula [-] - M. Ondráček [-] , M. Kutik [-] , L. Tomeš [-] (46. M. Šteyr [-] ) , .. Doskočil [-] (46. R. Fiala [-] ) - J. Bužík [-] , P. Špinka [-] , P. Václavík [-] , .. Zmítko [-] - R. Fiala [-] , L. Tomeš [-] (46. M. Šteyr [-] )