7.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. H, 2014-2015

--

Borohrádek poprvé prohrál.

24. J. Bílek - 11. K. Hekele , 32. T. Vít , 60. R. Ulrych
0

Hráči Borohrádku poprvé v sezóně utrpěli porážku. Na jejich domácím hřišti je porazil celek z Jaroměře

Náhodná branka na úvod.

V 11. minutě se po hrubé chybě brankáře prosadil hostující Hekele a poslal svůj tým do vedení.
Ve 24. minut se po individuální akci prosadil domácí Bílek a srovnal stav utkání.
Ve 32. minutě se ale hosté opět ujali vedení.
Závěr poločas se už jen dohrával a nic zajimavého se nestalo. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:2.

Snaha domácích o vyrovnání.

Od začátku měli domácí několik šancí, ale všechny jejich čance končily buď v zámezí a nebo v rukách brankáře.
V 60. minutě hosté utekli do brejku a zvýšili na 1:3.
V 65. minutě vytekly domácímu Matějusovi nervy a po hrubé urážce rozhodčího viděl červenou kartu.
Domucí se ještě snažili utkání zvrátit a tak vrhly všechny své síly do útoku. S výsledkem se jim ale nepodařilo nic udělat.

TJ Lokomotiva Borohrádek
Radek Sazima, trenér (domácí): Jednou to přijít muselo, že doma, to jsem nečekal. Vývoj utkání tomu nasvědčoval. První gól, co jsme dostali byl náhodný a celé utkání jsme tahali za kratší konec. Dnes zaslouží pochvalu pouze diváci a trojice rozhodčích. Gratuluji hostům k zasloužené výhře.

FK Jaroměř B
Tomáš Paleček, trenér (hosté):: K zápasu jsme přijeli pouze v jedenácti, ale všichni to odmakali na sto procent i za ty, kteří se na to dnes vykašlali. Hra měla spád rozhodčí zbytečně nezasahovali do hry a my jsme dali dnes více branek a proto si vezeme tři důležité body.

J. Hlaváč [-] - T. Dobiáš [-] , P. Matějus [-] , M. Moravec [-] , J. Jehlička [-] (55. K. Pírko [-] ) - T. Sazima [-] (68. R. Sazima [-] ) , A. Čermák [-] , J. Matějus [-] , D. Brendl [-] (45. J. Uhnavý [-] ) - P. Karkula [-] , J. Bílek [-]

K. Kořen [-] - V. Křivský [-] , J. Beneš [-] , M. Emlar [-] , F. Klíž [-] - K. Hekele [-] , M. Jirka [-] , T. Vít [-] , E. Ameti [-] - M. Valčík [-] , R. Ulrych [-]

ŽK: 50. M. Moravec - 39. T. Vít . ČK: 65. J. Matějus .
Hráči zápasu: T. Dobiáš .