3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

Sparta doma zvládla souboj Trnovou

0

3 branky stačily Sulkovu k domácí výhře.

Poločas Valenty

Již v 5. Minutě šli domácí do vedení zasluhou záložníka Roberta Valenty. Robert Valenta ukázal, že má přesnou mušku a z hranice vápna dal gól. Sparta evidentně chtěla 3 body a za tim si šla.

Hosté měli nějaké příležitosti, a to ne málo, dokonce některé z nich skončili až na domácím gólmanovi. Ten je ale podržel a hosté tak šance nezužitkovali..

Za to domácí ve 37. Minutě zápasu navýšili skóre na 2:0.. Podruhé se trefil Valenta a podruhé to byl pohledný gól.

V prvním poločase se už skóre neměnilo..

Pojistka v závěru

Šance byly na obou stranách, ale bez proměnění. Více to ale potřebovali hosté. Nedařilo se však v konvce a domácí sli za další výhrou v sezóně.

Navic v závěru zápasu přidali branku číslo 3. V 85. minutě se povedlo přesně zakončit záložníkovi Martinu Strakovi a dokonáno bylo. Záložník domácích zavedl míč po straně, předal ho Strakovi a ten se nemýlil.

Sulkov tak doma porazil Trnovou a nadále setrvava v horních patrech tabulky soutěže...

TJ Sparta Sulkov
.: ohlas bude brzy dodán

P. Vavřík [-] - M. Uzel [-] , L. Benedikt [-] , J. Blahout [-] (51. M. Janout [-] ) , R. Valenta [-] , K. Batěk [-] , P. Pecháček ml. [-] , M. Straka [-] , D. Králík [-] , M. Gruber [-] , P. Hejzek [-]

TJ Sokol Trnová
M. Klik [-] - P. Vodička [-] , J. Webr [-] - J. Kříž [-] , D. Mazák [-] - M. Hauzner [-] - V. Němeček [-] , B. Švancar [-] (53. V. Kopačka [-] ) , A. Borisov [-] , L. Kučera [-] (74. R. Končal [-] ) , M. Klik [-] (64. V. Hlávka [-] )

ŽK: 16. A. Borisov .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KOŘAN Josef - DUBSKÝ Jiří (N), FINKLAR Jaroslav (N).