1.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

--

Rychnov si odváží tři body z Jáchymova

0

Vyrovnané utkání rozhodl nejvyšší hráč na hřišti Petr Halčinský, který v 83. minutě skóroval hlavou a Rychnov si tak po vyrovnaném utkání odváží všechny body

Rychnov vyhrál první půli

Hosté vyhráli první půli 0:1, i když byla první pětačtyřiceti minutovka hodně vyrovnaná s mnoha šancemi na obou stranách. Po změně stran se domácím podařilo zápas otočit na 2:1, ale jakoby zapomněli, že je čeká ještě čtyřicet minut a v zápase polevili a nechali hrát opět hosty, kteří zápas strhli znovu na svoji stranu a zásluhou Petra Halčinského, který se trefil hlavou, si odváží všechny body.