19.kolo, Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Lovčičky zaskočili favorizované domácí

0

I přesto, že domácí měli v nohách páteční dohrávku s Mouřínovem, šli do utkání s vědomím, že se soupeřem z chvostu tabulky chtějí naplno bodovat. Hosté však od samého začátku hráli lépe a bylo to velké překvapení i pro ně samotné. Úvodní gól padl hned po prvním rohovém kopu zápasu. Běžela 12. minuta, kdy se hlavičkou prosadil hostující M. Voráč. Mírně zaražení domácí se nenechali touto brankou rozhodit a snažili se poctivou kombinací dostat na dostřel hostující branky, což se jim však moc nedařilo a veškeré útoky končili na pozorně hrající obraně hostí. Ve 22. minutě po faulu za půlící čárou zahrával přímý kop stoper S. Marek, jenž ve vápně našel opět hlavu hostujícího M. Voráče a ten zamířil přesně pod víko. Ve 27. minutě už to bylo 0:3 pro hostující tým. Z levé strany odcentroval D. Barták, míč propadl až k volnému M. Jirgalovi, který zblízka napálil míč do branky. V první půli se už nic zajímavého nestalo a tak se za stavu 0:3 šlo do kabin.

Druhá půle se nesla ve znamení dobývání hostující brány, ale vše končilo tak maximálně střeleckými pokusy z dálky. Když pak v 66. minutě po brejku utekl hostující P. Hausner a předložil na malé vápno M. Voráčovi, který tak završil hattrick, bylo de facto po zápase (0:4). Domácím se podařilo snížit až 5 minut před koncem a stanovit tak konečné skóre zápasu na 1:4.